524. Zbohatnu, ach co budu dělat s Kačkami?

06.04.2014 04:34

           Před pár dny se objevilo na Seznam.cz pár slov od: naši pí. ministryně za ČSSD na MPSV: "... Vláda bude o valorizaci, která by od ledna zvýšila důchody minimálně o 1,8 procenta, jednat už ve středu a jsem přesvědčena, že návrh bude mít podporu napříč koalicí. ... Důchody by tak vzrostly v průměru o více než dvě stě korun. Senioři, kteří celý život pracovali, musejí mít důstojný důchod…. Já těch dvě stě korun považuji za naprosté minimum. Kdybychom vycházeli jen z pravidel v koaliční smlouvě, bylo by to vzhledem k nízké inflaci jen kolem 150 korun. Ale za sebe můžu říct, že budu chtít s premiérem a ministrem financí na toto téma ještě mluvit a snažit se najít peníze na důchody nad rámec toho návrhu, o kterém teď bude vláda jednat." Co jsou to za nesmysly? Celý článek naleznete na: www.novinky.cz/domaci/332598-chci-vyssi-minimalni-mzdu-duchod-od-70-let-je-nepredstavitelny-rika-ministryne-marksova.html . Namyslíte, pí ministřině, že se nám Vy celá Vaše socdemokracie vysmíváte a de facto nás PONIŽIJETE? Vašich dvě stě korun = živobytí pro mne na 3 dny. A co dál?

           Takhle to oni pořád o čemsi schůzují, besedují, řeší, ale NIC NEVYŘEŠÍ! Slibují NESPLNITELNÉ a pochopitelně: všechno všem. "Ono to nějak pak dopadne, a když tak to okecáme" říkají. Co já TAK ZBOHATLEJ, budu s těma penzemi dělat, táži se. Lidé od uschlých orangerůžiček mají na všechno odpověď. Bohužel svou, ideologickou lží poznamenanou. K příkladu neustálé žluč plývající sliny s. Mládka na ošklivé kapitalisty; na Jančuru, Babiše a další podnikatele, jež již cosi dokázali, hodnoty VYTVOŘILI a prázdné ruce jen nenatahovali - jako tito a podobní partajníci. Bohužel ne jenom z ČSSD, KSČM, ale již i jiných na první pohled seriózních partají. K čemu jsou nám vlastně tací vyžírkové, co ani v Bruselu obhájit SVŮJ STÁT neuměli! Falbr - toť zářivý příklad odborářsky ROHácké zvrácenosti. Ještě teď je mi z něj špatně, když jsem ho slyšel před pár měsíci kydy zvracet na vládu a stát v Olšance. Za peníze EU; za peníze státní i z mých daní!! STYĎTE SE!
To mám číst a poslouchat, ty z Lidodomu kydy, nucen jsi je zaplatit? Hledejme východisko, já jsem začal. V půlce příštího měsíce v Kutné Hoře - opět na České konferenci se sejdeme. Pozvánka I PRO VÁS je v levém sloupci záložek POZVÁNKY.
 

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět