Slobodný vysielač; učme se; ženská pokrývka hlavy - problém?

02.09.2014 06:31

Máte málo SKUTOČNÝCH INFORMÁCII? Počúvame a podporujeme Slobodný vysielač. Viete o tom, že existuje aj: www.slobodnyvysielac.sk/ ??

Poslechnete si např.: www.youtube.com/watch?v=DwxOR3ILLq8 ;; www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew ! Lhostejno, zda mluvíme česky neb slovensky. Jsme SLOVANÉ! Rozumíme si? ROZUMEJME SI!!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Školní rok 2014/2015. Co asi přinese za zmatek do hlav našich potomků? Co zase „souškyučky“ převlečené za pí. učitelky budou zase vykládat za kraviny? ONY NEMAJÍ OSNOVY - ale prý UČÍ… Kde je cit? Kde Komenský? Kde je vlastenectví? Kde je vztah k domovu?
Pouze lásku k CCCP vyměnily za lásku k U. S. A. Ony žijí v domnění, že je možné vyměnit přátelství, lásku, cit ke krajině, zemi - jako chlapa a ponožky či kalhotky? Opět nastoupíme my a budeme muset našim nejbližším říkat SKUTEČNOU PRAVDU. Že ony mnohé Neználky nemohou dát znalosti - když samé neví čí jsou! Zářným příkladem je ČSSD, jež jde do voleb s vládní partou Neználků a Hlavokejvalů ale peníze beroucích do všeho kývajících. Akademické tituly nakoupivších => KULOVÉ ZNAJÍCÍCH!!
Učte své děti pravdě, upřímnosti, otevřenosti!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Jaký PROBLÉM S ŠÁTKY v křesťanské Europě! Uměle vyvolaly ty, co neví již coby - jakby na sebe pozornost upoutaly!! Přitom odjakživa platilo, že žena nemá chodit s NEPOKRYTOU hlavou! Děvčata i v základní, či obecní či dokonce mateřské škole - šátečky, šátky nosily!! Viz třeba 10 Kčs z dob ČSSR! Samozřejmě, pokrývka hlavy ženy - šátek:  či klobouček  - NEROVNÁ SE  maska to ideologického průniku  mohamedánské ideologie do křesťanského státu!! To je evidentní. Nevím, proč tolik humbuku pro kousek hadru maskujícího aj NEKALÉ ÚMYSLY. Pravda a láska již nevítězí? KDE JSTE, PRAVDOLÁSKOVCI UBOZÍ??

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Pavel Ján Buvala


 

—————

Zpět