509. Non schoale sed vitae discimus

08.11.2013 06:45

www.youtube.com/watch?v=4pOitHlghW0 Neučíme se pro školu, ale pro život

… a to si ještě MUSÍM dávat maizla, aby mne náhodou coby nějaký ministr za ČSSD nebuzeroval a poslal mi důchod a příspěvky sociální na které mám nárok. Zářným příkladem je bývalá a současný hejtmani ze z Plzně. Ona v Senátu musela mít VŠECHNO na papíře (PC asi španělská vesnice pro ní), on zase se stydí za svůj titul (IQ?). Ach, jo! Jen když se VŠICHNI tito Uschlorůžičkáři zaštiťují PARTAJÍ A MANDÁTY. Ale čími mandáty? Koupenými, korumpovanými. Jsou to kecalové a slibotechny a navíc NEDOUCI! 

A bývalý předseda CÚC KSČ od tankového pluku Plzeň - nyní ASI nástupce Ne užívače titulu z VŠ na místě hejtmana kraje? Co ten umí, jaké je jeho IQ - že by tykve? Před lety, když jsem ještě věřil v solidaritu důchodců českých, jejich IQ, jejich Svazu důchodců a Radě seniorů požádal jsem Vaška, aby mne vysvětlil princip politiky ČSSD / ODS a jejich rozdíly. Proved mne katakombami Parlamentu, investoval do mne cca 20,- Kč za oběd v JEJICH jídelně a - kromě vzpomínek na léta když poroučel větru dešti a já lítal po Doupově - NIC! Ani na galerii mne nepozval abych slyšel JEHO proslov v Parlamentu coby posrance. To jiný kofr je Jiří Pospíšil. Také Plzeňák, také má plzeňská práva. Akorát že nemá IQ tykve. Byť o 2 generace mladší - trpělivě mi po vysvětloval věci kolem politiky partaje. Ať byl ministr ve službě či pak již exministr spravedlnosti - pořád byl a je ČLOVĚKEM.  Počkám si na kongres ODS a s n a d mu budu moci pogratulovat k návratu na místo v hierarchii partaje, jež patří člověku, co konečně prosadil odstranění debilního, ale komunistického Občanského zákoníku => práva od věků lidem zaručených.

Jeden z mých příbuzných, "jemný Samko" - také ministr, za KSČ v ČSSR, se pokoušel mne koupit za 25,- Kčs na odpoledne. Možná by byl přidal - kdo ví… ale spíše nikoli; jemu by zbylo míň jako výše ťuknutému Vaškovi. KSS; KSČ; KSČM, ĆSSD - jedno jest. Byly to a zůstaly pouhé Slibotechny Zlodějské. A to byl Ing. z 1. republiky. Jeho táta podnikatel, soused a kamarát Dr. Vladimír Clemetis. ( vzpomeňte na Slánského proces a) POMNĚTE!

Nebo snad jste všichni zapoměli na slušnou politiku VZDĚLANÝCH LIDÍ  nikoli politruckých nedonošenců co prosazovali a prosazují tituly a PAPÍRY před skutečnými studii a vzděláním. Oni nezapměli a plně prosazují třídní boj - byť již po jejich SUPERAKCÍCH zbyly nám je oči k pláči. Ale máme i jejich zásluhou ( jak informuje INTRNET) nové souhvězdí: www.youtube.com/watch?v=zMYzyQWHf1I nebo snad:www.youtube.com/watch?v=hMbPLGevve4 ?

 

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět