NELŽETE NÁM; Jakešova Mlátička ...

18.09.2014 03:10

Před cca 3/4 rokem jsem se rozhodl plně nevyužívat služeb parádního koncernu Student agency: Bus - taxi - vlak z důvodu NESCHOPNOSTI čd - sždc ZAJISTIT MI v Praze na "Hlaváku" inteligentní nástup do inteligentního "šnelcúgu" P A N A Radima Jančury. Do Žiliny a na Ostravu jezdím tedy přes Pardubice. byť na tom finančně a hlavně časově TRATÍM. Důvod: byznys.lidovky.cz/proc-hlasi-nastupiste-na-posledni-chvili-lide-uz-nechteji-improvizaci-1zi-/doprava.aspx?c=A140916_141939_ln-doprava_pave .

Proč nám lžou politici, obchodníci, veřejný sektor služeb? Co z toho mají, když nás donutí kupovat předraženou šlichtu v obchodech - viz moje vystoupení 30. ledna 2014 v Máte slovo na ČT1. Jak se asi baví "bílý límeček" Hlavního nádraží v Praze vidíc kulhajícího dědka či bábu dobíhat "na poslední chvíli" svůj vagon, svého vlaku? Považuji to za bezcharakternost SŽDC!! To nemluvím již o "Kalouscích Zaflánďákovaných". Ti řeknou pravdu akorát když se pomýlí ... PROČ ALE, taži se: Co z toho mají tito prolhaní postpubertální nedonošenci??

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Kalousek se neomluví Jakešovo Mlátičce: video.aktualne.cz/dvtv/poslanec-cssd-ondracek-byl-fizl-ve-snemovne-se-to-nerika/r~7ce34c7a3e9111e4973a002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1 . Čím si občan Kalousek zasloužil personifikovat mlátičku? Čím to, že Kalousek pořád čím dál víc "pracuje" pro důchodce a své voliče? Čtvrt století po "Sametu"; půl století po "Palachovi" ještě KALOUS žije v zaplesnivém socializmu? Budete ho volit? JÁ NIKOLI!!

 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět