Komfortně do Košic; Čuňas, Kubera, Čuba; NE - lumpenproletariatu;

19.10.2014 10:43

K maximálnímu pohodlí cestování s RegioJet a komfortu vlakovému patří i proslulé JÍDELNÍ VOZY. O tom, že "jídelňáky" fy JLV stojí za VELKÉ KULOVÉ, jsem již psal. Moje zkušenosti, byť jsem si na cestu Děčín - Bratislava Slovenskou střelou zaplatil 1. třídu, byla tristní! NIKDY VÍCE předražena 1. tř. ČD! Zachytil jsem 1. zkušenost s "jídelňákem" Žluťáska: www.zelpage.cz/clanky/regiojet-zavadi-jidelni-vozy---jake-jsou ; osobně si to vyzkouším jízdou na trati AB - KE 26. X. 2014. Dnes, týden před odjezdem, je ve vlaku volno 58 míst: 2 Standard; 30 Relax a 26 Business - kterou jedu já: jizdenky.studentagency.cz/Booking/from/PHN/to/KOSICE/tarif/REGULAR/departure/20141026/retdep/20141019/return/false/ropen/false/credit/false/class/2?2#search-results . Jak vypadá prostorné kupé pro 4 - viz: www.regiojet.cz/kontakty/virtualni-prohlidka/ . To pohodlí pro mne stojí to za těch necelých 800.-Kč. S ČD by to bylo: 1200,- za 6 místní kupé se slevou IN-50. Je to rozdíl? Občerstvení u RJ a ...

ekonomika.idnes.cz/zeleznicni-gastronomie-podle-dopravcu-d9f-/eko-doprava.aspx?c=A121204_145526_eko-doprava_neh

********************************

"ČD mne již vážně začínají .... zajímat !" Prohlásil dnes na Primě sen. Čuněk, když ho ČD nedokázaly zavčas dopravit na natáčení. Je nasnadě, že P.T. Kubera si "přihřál svou polívčičku" o soukromých vlacích na českých tratích.  Kdy to "VÁŽNĚ ZAJÍMAT" ZAČNĚ, vážně aj vás, ZAJÍMAT jako VĚTŠINU cestující veřejnosti.

 & Mrkněte se na: www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kubera-versus-Cunek-Dva-politicti-matadori-v-Partii-rozeberou-dopady-voleb-342271 a poslechněte si je pak na iPrimě!

********************************

       Volby letos jasně ukázaly na změnu myšlení nás, občanů a nikoli pouhých obyvatel tohoto státu. Kde jsou doby, kdy senátor a Pan Podnikatel Fišer musel hájit svůj majetek proti závistivcům, nepřejícníkům typu Radko Martínka - honosného to funkcionáře za ČSSD. Tento soudruh z nás, při debatě s 2. Panem Podnikatelem Radimem Jančurou na Primě z nás dělal "ořezávátka" tvrdíc, že 12 << 6!! Položil otázku, zda on (RJ) chce s jediným starým motoráčkem vozit lidi po Republice. Kde je dnes konec s. Martínka ale Ing. Radim Jančura přepravuje svými vlaky (Ex i Os) lidi mezinárodně. Viz:spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/332441-rychlovlakom-do-kosic-zatial-za-14-eur-znizenie-chce-cas/ a minulé články o RegioJetu.cz. Až to mnohým nejde najednou pod fousy (ŽSR). Ale Jančurovo rychlíky Praha - Košice již jezdí; osobní vlaky Bratislava - Komárno – jakby smet´ a expresy Bratislava - Košice a zpět a Praha (Bratislava) - Martin vyjedou po 13. XII. 2014 až bude v platnosti nový Jízdní řád.

      Podívejte se sami, vygooglujte si, jak je moderní dnes říkat, kolik podnikatelů a milionářů máme dnes v Parlamentu coby poslance a senátory a že náš ministr financí ač sám podnikatel, vede stát dobře - ANO, jasně volby ukázaly. Daly červenou kartu slibotechnám z KSČM a ČSSD. 

********************************

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět