Je to v lidech; zlodějské marže;

03.08.2014 05:16

      Před cca 3 lety zanevřel jsem na Žilinu díky trapnému a ponižujícímu hotelu Slovan k hostům. O tom ale až jindy a jinde. Ale aby mne hotelový "informátor" urážel a ponižoval coby hosta - no: to je věc, věřte! Tento odpad z doby výstavby rozvinuté socialistické společnosti jasně prokázal, jak chutná "dělnická moc" a jak silná byla pěst jejího předvoje KSČ/KSS - HG (Hlinkové gardy). Kolik kabátů mají ještě takovéto embrya ve skříních, aby je mohli dle potřeb převlíkat? Snažit se zamořovat svým smradem dobu svěže demokracie bývalé překrásné ČSFR?

       Dne 1. srpna 2014 jsem byl donucen objektivními okolnostmi objednat si via Booking ubytování v novém hotelu. Vybral jsem si Hotel Dom techniky. Především k vůli jeho poloze co do parku na který jsem si již zvykl z "mého" hotelu Bôrik: hotelborik.sk/hotel-zilina . To jsem ale obdržel studenou sprchu od "informátora" místo pozdravu a uvítacího drinku latánie a odsouzení moji stižené mobility. Onen „soudruh“ co sloužil resp. měl sloužit coby reklama svého podniku, se zachoval jako pravý kádrující StB-ak ! Všechno zná, všude byl, od všeho má klíče! FUJ!

     Naštěstí se objevila JEHO pí. šéfová, co mu zavřela jeho klapačku a zarazila mé "velitelské" mentorování! S ní - TO JIŽ BYLO JINÉ KAFE! Když mne slyšela a coby svědek mne podpořil i můj dopravce z Bôrika do "hotelu" Dom techniky nechala mne ubytovat se ve SVÉM ZAŘÍZENÍ. No, bodejť 60,- € co jsem musel "informátorovu za 3 noci "vypláznout" aniž bych viděl pokoj - na ulici nenalezne!! Dále - pí. pokojská: VELICE MI POMOHLA " vypustit papiňák" pod nímž mě rozžhavil onen zmetek mužského plemene. Tyto 2 dámy mne usmířily se skutečností a jim děkuji za pohodu, jež doposud si zde užíván. I toho svého "Turka ranního" po dlouhé době.

      Vylézá sluníčko nad překrásné slovenské hory - KOCHÁM SE A VOLÁM s P. O. Hviezdoslavem: "Pozdravujem vás lesy, hory, z tej duše pozdravujem vás!" Za hoď ku vyrazím ven a BUDE HEZKÝ DEN: www.youtube.com/watch?v=hJsJmbI6mYc .

      Kdy i "dělnická třída na stranách řeky Moravy konečně pochopí, že za peníze nutno dělat a NIKOLI DOCHÁZET DO ZAMĚSTNÁNÍ => být zaměstnán; nýbrž PRACOVAT! A nekecat, jak říká Andrej Babiš!

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Když jsem 30. ledna 2014, na ČT1 v Máte slovo "bouřil proti podvodníkům v obchodech - mnozí se nademnou pohoršovali. Dnes trapně mlčí. Od prof. Solicha mi přišel článek: Dostala jsem nesmírnou zlost  od Marie Salákov .  Viz: http://www.kotarbova.eu/?page_id=8364  . Mrkněte se na něj a posuďte sami, zda jsem se v lednu pletl, když jsem onoho PREZIDENTA nazval prezidentem zlodějů.

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět