Standardy kvality sociálních služeb jsou opravdu VŠUDE standardní??

 

 

 

Nezáviďte, prosím; přidejte se!

Ještě ani půlměsíc neuplynul od křtu těchto stránek a již se objevilo pár tzv. "přející" lidiček mrňavých, zakřiknutých či jinak minulým režimem POZNAMENANÝCH. Tedy odpovědí jim budiž: Ja nemohu za to, p. Inženýre že MUSÍTE na zahrádku a tudíž by jste rád svou povinnost a péči o svou funci svěřil mne. To nejde! O to se pokoušel již jeden občan z "vedení" jedné organizace a - NEPOCHODIL. Neboť každému co jeho jest; přijal jsi funkci - tak jí plň, nebo se vzdej! Každý kdo chce vést - musí ZNÁT; kdo chce znát - musí se UČIT; kdo se chce učit - musí to opravdu CHTÍT  a nejenom proklamovat a stavět se role "nějakého týmového hráče" v naději že zápas oddřou jiní a on si půjde "med lízat aj so smetanou" pro prebendy.

Vám "postarší občane" z jiného města a z jiného kraje mohu řící: Bráněním vzniku dalších důchodcovským klubů či základních organizací lautr nic nezmůžete. Byť mne by jste třikráte tak dlouhé maily psal. Poradím, vyhledám cestu, nasměruji - to ano. Ale aby mne někdo nutil porušovat základní občanská práva ( a to jakoukoli formou...) no kde to by jsme byli?

Poděkování moje ale letí do Polep u Kolína: Děkuji za milá slova; za fotky; za ODKAZY především. Dá-li Bůh zdraví: na podzim v Lysé potkáme se v září na Polabském Knižním Veletrhu. viz www.vll.cz.

Pozývám vás všechny: Pojdte, buďte i Vy spolutvůrci těchto stránek! Každý máme problémy a v mnohém si podobné. Ono i ten život v důchodu je si podobný; jenom výše finanční je různá. Domníváte se, že zmůžeme kontrovat nedospělcům z Facebooku jež chtějí hodnotit svět od "kojencké láhve" A NAVÍC JEŠTĚ NEDOPITÉ? Jak se o tom včera psalo. Viz http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=665301

 

Vždyť je nás čím dál tím víc! Poděkování moje patří ČSÚ; pracoviště Liberec viz:  http://www.liberec.czso.cz  kde mě poskytli OFICIELNÍ DATA  za rok 2009 o stavu nás, stárnúcích; starých ale jarých důchodců, pobíratelů VŠECH důchodů. Proč asi tedy se ctěné paplášstvo Svazu důchodců ČR o přes 2,5 milónu lidí odmítá zajímat a od mých "...mailů se distancuje..." ?

Jejich věc. My si pomůžeme navzájem, je nás dost schopných a NEPARAZITŮ na schopnostech jiných. Viz: Důchody_2009 z ČSÚ.doc (61,5 kB)