Ombudsman důchodcůCHARTA práv a svobod starých lidí.docx (18,5 kB)

Mnohdy se člověk dostane do situace, kdy neví, kudy kam. Instituce na něj kašlou a paragraf se "různě ohýbá" v neprospěch člověka. 
ON je o tom přesvědčen; protistrana také. Proto se nabízí nový "institut": OMBUDSMAN DŮCHODCŮ, místo poslední naděje důchodce na dovolání se spravedlnosti v České republice.

P.T. Otakar Motejl a jeho kancelář nám také přislíbili pomoc. 
NEJSME SAMI -  N E J S M E  bez nároků! Máme práva jako každý jiný občan tohoto státu; byť jsme již starší a adolescenci i s pospubertou již máme za sebou. Že se neví, jak na to? "Ptejte se a bude Vám odpovězeno" ... je psáno. 
Dovolím si tuto parafrázi, neboť na Slovensku se říká: Nemému dieťaťu ani vlastná mať NEROZUMIE. a JE TO PRAVDA.  My vám také rádi pomůžeme, zeptáte-li se nás.

Vaše redakce

Informační leták - PŮVODNÍ, ZDE SE 4. ROKEM NACHÁZEJÍCÍ - z příkazu a plníc žádost P.T. Ivy Hrazdílkové z Kanceláře VOP jsem dnes:19. XI. 2013 v 11:36 ODSTRANIL. Poznámka: bylo to: "Prvotní info pro každého z nás!"! Odkaz na „copirajt“ u VĚCI SAMÉ jsem sice nepochopil – ALE odstranění starého letáku P R O V E D L. Staccato slov při pokusu o domluvu s ní samou, byť telefonem, pokládám za současný projev NOVÉ GENERACE PRÁVNÍKŮ a nové pochopení Práva sociálního vůči nám, starým lidem. Mnohým novotvarům již nerozumím. … Vím jenom, že ani KSČ & KSS mě hubu nikdy nezavřely a Pán Bůh mi vždycky pomohl!

  Pavel Ján Buvala.

Z původního textu Z B Y L O :

Převzato z www.blisty.czhttp://www.blisty.cz/art/52415.html   Podepisuji, hlásím se k tomu !

TOŤ   V Š E .

P.S.:

Komu to z Takévzdělanců vadí? Bude mi za chvíli 70 - ZABTE MNE, když jste to za Srpen 68´od r. 1970 dsosud nestihly!

Liberec: 19. XI. 2013 v 12:03.

Pavel Ján Buvala přeživší svou smrt za rok 1968.