Občanská společnost

JE DOBRÉ SI VYSLECHNOUT A ZHLÉDNOUT:

 http://www.cestyksobe.cz/novinky/novinky/818.html , pak popřemýšlet a VYKROČIT!  Co je nejvhodnější, jaká cesta; třeba via: www.vykroceni.cz . Již skončilo po hospodách "zabukové" pasivní spílání!

PŘEDEVŠÍM ALE: 

 www.ceska-konference.cz/

 

 

 MÝM národům – DŮCHODCŮM!

Přišla, létá, v níž nemá člověk zalíbení – praví Bible.Využijme je tedy k předání svých životních zkušeností; středoevropských tradic a poznatků z ČSR mladým; naším následovníkům, kteří STEJNĚ nastoupí na naše místa, zestárnou. Ať mají co svým potomkům, následovníkům předávat. Nikoli kde byli a co tam viděli a za kolik peněz … .

Pomozme jim, aby byli i duševně a duchovně bohatí; vzdělaní; chápající dění a života v přírodě, jehož součástí jsme. => UPŘEDNOSTNĚME RODINU před nezřízeným sexem. Byť by mi nabízel někdo za to post nejvyšší a peníze největší. Pomněme: Světská sláva – polní tráva.

Učme se. Teorie vystačení si s elementárním vzděláním je irelevantní! Babské drby, že internet je pouze hračkou pro děti – jest výrazem totální duševní zaostalosti na úrovni prvobytné společnosti lidské; „pročůrávání“ svých důchodů jest výrazem nízkého IQ; nedopusťme, aby jiní za naše peníze bojovali pro své zájmy!!

Nehospodařme v červených číslech; ani nerozdávejme svůj ubohý důchod nehodným potomkům – nekupujme si jejich velice občasnou návštěvnost!

Angažujme se v tvorbě nové, občanské společnosti. Považujme za svou povinnost vědět co to je Česká konference; Transformace státu a zákonodárce; co je Občanská společnost!

Nějaký nazrzlý, prťavý, scénárista může napsat třeba nekvalitní scénář. Byť s dobrým úmyslem. Když nebude mít herce – nebude se hrát => VYHODÍ HO do koše. Nic se nestane, život půjde dál, napíše třeba nový.

Ale jestliže jsme po předcích svých zdědili překrásnou zemi – odevzdejme jí ještě hezčí potomkům naším. Vzdělaným a vzdělávajícím se po celý život. Žádný papír či akademický titul podvodem získaný nikoho neudělá šťastným. Nýbrž své zkušenosti předány mladším k využití – toť povznášející pocit.

Pojďme si pomoci navzájem. Vyhrňme si rukávy. Opět platí: mladí – vpřed, A L E staří: na svá místa! Aby byl někdo příkladem na té cestě VPŘED; ZA NOVÝ SVĚT!

Podrobněji se nalezne do časů věcí konečných na těchto stránkách. Vítám Vaše názory, ale mimo Návštěvní kniku. Ta se týče CELÝCH STRÁNEK a nikoli jak si poněkteří komunisté i zakuklenci k prezentaci VLASTNÝCH PTÁKOVIN   ale za moje peníze a na moji popularitě parazitujíce.  Nestyděli se od svého 5.sjezdu v minulém století a NESTIDÍ se dosud okecávat věci a hlavně POMLOUVAT JINÉ!

Důchodcovský ombudsman

Pavel Ján Buvala

Materiály k studiu a úvahách pro realitu odideologizovanou a odidealizovanou:

Jan Antonín Baťa: Budujme stát pro 40,000.000 : bsp40m.czechian.net/001.php