"Zase se mi chce zvracet"

23.10.2013 09:13

www.youtube.com/watch?v=ZSAbm8LJx08 ; www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo  Zase se mi chce zvracet, když slyším výrony s. předsedy Národní rady zdravotně postižených (NRZP) "Jeho veličenstva h.v." Václava Krásu  opět kandidujícího do Parlamentu. "Lidoveckou kandidátku Plzeňského kraje vede Krása" informovaly www.plzenskenovinky.cz/zpravy/regiony/lidoveckou-kandidatku-plzenskeho-kraje-vede-krasa/   . Kolik jich budu slýchat bude-li zvolen on a jemu podobní?

Jeho poslední "boj" proti ne-ČD vlakům zahájil - jak jinak proti Radimu Jančurovi dnes veleúspěšnému to podnikateli v ČR a v železniční dopravě i v rámci (možná i)  Európy.  Komu fandí on a celá ČSSD? No: Českým drahám! To je evidentní a dlouhodobě známá věc!!

       Když Pardubicům a celému jejich překrásnemu krají vládl SUPREXPET na všechno Radko Martínek a dělal z nás všech debily. Dokazoval v příme debatě na PRIMĚ, že 6 >> 12!!! To bylo, když tvrdil, že"... Jančura s předpotopním motoráčkem ..." NEVYJEDE na žádnou železniční trať! Ne trať - nýbrž tratě jsou, kde Jančura JEZDÍ!! Kde je Martínek a jeho kecálkové z ČSSD /ČSD/ČD dnes v prčicích - jak známo!!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět