Žárlivé ČD; 10. narozky;

11.05.2014 08:43

Před chvílí jsem se dočetl na www.zelpage.cz/zpravy/9299  zprávu, že žárlivé chtějí zlikvidovat nejenom p. Ing. Jančuru - jež má ale pro strach uděláno, ale také lůžkové - poslední pohodlné spojení - Prahy (Chebu) s Humenným. Co k tomu dodat? Pán Bůh má truhlici na každou opici!!! Když již mají neschopný management; líné zaměstnance, ukecaně vyplývávány bubliny o vlakuškách a Internetu v 1. třídě (alespoň) - NECHŤ NEBOJUJÍ PROTI  www.regiojet.cz/cs/index.html . Nechť raději zachovají VŠE DOBŘÉ CO JSME PO PŘEDCÍCH ZDĚDILI! Proč mají neschopný ale KRÁLOVKY zaplacený hlavní a vrcholový management? Holt: asi to jinak než v družné partajní spolupráci s ČSSD socialisticky neumí a NECHTĚJÍ umět!!
 

Proč ale máme na to doplácet my??
××××××××××××××××××××

Včera, byl veliký den D pro všechny milovníky železnic a členy sdružující server vlaky.net. Slavit 10 let firmy- to již NĚCO znamená!! Bohužel ještě jsa ospalý, unavený musím Vás, milí moji čtenáři, odkázat na www.vlaky.net/zeleznice/spravy/5311-VLAKYNET-2004-2014/ kde se dozvíte nejnovější zprávy, i z diskuse kolem, těchto velkolepých oslav. Kromě jiného, proběhl i křest knihy www.vlaky.net/zeleznice/spravy/5290-Narodeninove-prekvapenie-Desatrocie-VLAKYNET/ . Podrobnosti rozvede v samostatném článku jejich člen s Nickem dědek v samostatném článku.

×××××××××××××

        Už neví coby - jakby, slovutní České dráhy. Nemohou uvěřit tmu, že by skončil jejich monopol na přepravu SUBSTRÁTU -CESTUJÍCÍCH po celém státě. Tak si po vzoru PANA Podnikatele Radima Jančury vymyslely nový vlak ale asi i "nové" - vyšší CENY! ekonomika.idnes.cz/drahy-poprve-jedou-s-railjetem-dzz-/eko-doprava.aspx?c=A140506_001055_eko-doprava_suj Nemohou připustit, že ani spolupráce na výdoji státní kasy s ČSSD jim nepomůže, natož nové vagóny. Či dokonce NOVÝ TYP VLAKU, když slavné Pendolino pohořelo, když jim se nepovedlo zlikvidovat RegioJet na cestu z Hamburgu do Prahy a Brna. Pozdrží – no a? Jančura pojede Košice – Praha; Košice – Bratislava.

To není jenom o technice. To je v lidech!! Jančura, na rozdíl od Českých drah, přepravuje jak ve svých autobusech, taxicích tak na dráze především LIDI.  a o tom to je.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět