Zákony bez výjimky; pokusní králíci?

25.05.2014 03:04

České republiky platí pro každého bez výjimky? Proč tedy nominantky a členové ČSSD v krajích, obcích a organizacích kašlou z vysoka na zákony tohoto státu? Odpověď je nasnadě: Protože jim to my, občané ČR bez výjimky dovolíme. Pak se mohou páchat takové zvěrstva na lidech jako např.: VYKONSTRUOVANÝ PŘÍPAD Nečesaný jun.  u soudu v Hradci Králové; likvidace Důchodcovského ombudsmana; nedodržování smluv a okrádání lidí co poctivě odvedli svoji práci. Např.: liberec.idnes.cz/harrachov-nechce-zaplatit-advokatu-vasickovi-foj-/liberec-zpravy.aspx?c=A140523_091522_liberec-zpravy_tm . Samozřejmě cikánské MÓRESY!

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ 

Tohle je kapitola sama pro sebe. Ukecáneka jeho chráněnci lékaři. Proč jim nikdo nepředloží Účet za studia, mamánkům některým? To by se každá Drbna Pavlačová prohnula, kdyby za každého svého VŠ vystudovaného ale praxi v ČR neprovozujícího měla PLNĚ STÁTU ZAPLATIT! Hned by bylo dost lékařů a lékařek všeho druhu v ČR. Obdobně úředníci co mají pokoupené tituly a kulové s přehazovačkou vědí. Pak se vydávají rozhodnutí zmatečná. Zářným příkladem je primátorka Liberce a její grls´ o důchodce „pečující“ státními penězi plýtvající! Zkoušky, atestace, ze znalostí §§ zákonů a předpisů. Kontroly na jejich dodržování se sankcemi finančními za porušení!  Za nedodržení či porušení – zaplať z vlastní kapsy! Jenomže, když sám ministr vnitra za ČSSD je na tom s titulem na štíru => RYBA SMRDÍ OD HLAVY!!! 

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

Zvláštní kapitolou jsou Marže obchodnické! Proč by obchodníci neparazitovali na zákaznících, když tito si to rádi nechají líbit? Dál jim nosí své peníze, své penze do chřtánu, aby ony na Mallorku jezdit mohli a na remcající důchodce holé zadky z pláží vystrkovali. Je to otřesné. Supermarkety: Makro  13,1 % Spar  19,1 % Penny  22,9 % Globus  23,2 % Kaufland  24,4 % Lidl  31,2 % Albert  31,2 % Billa  32,0 % Tesco  34,8 % !Oděvy a obuv: Baťa  50,6 %;  Marks and Spencer  56,7 %;  C+A moda  82,0 %; Humanic  90,1 %;
Takko  96,6 %; Deichmann  114,0 %; Camaieu 128,0 % !  New Yorker 143,0 % !  Zara 147,0 %   !

Opravdu platí že jsme pokusní králici: www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesti-spotrebitele-jsou-pry-pokusnymi-kraliky-a-americka-vlada-si-mne-ruce-Konspiratori-odhaluji-desive-hrozby-zmutovanych-potravin-320009 ?

§§§§§§§§§§

Pavel Ján Buvala
 

 

—————

Zpět