Zabíjíme elitu; NE-levné Slovensko; M.R.Štefánik

21.07.2014 06:53

     Od dob Bílý hory, přes Tobruk a Duklu; výstavbu lidově demokratického státu - lumpenproletariát český úspěšně likvidoval svoji šlechtu, elitu národa. Zbyly JELITA. Plus samozřejmě partaje, z níž vynikaly a dosud září KSČ; KSČM; ČSSD. Volte jejich nevzdělance, ale držitelé akademických titulů (různě získaných) - zvolíte si vlastní Waterloo. Hrdinové Tesařík, Sochor (na snímku s ZLATOU HVĚZDOU) jsou toho jasným důkazem. Ale také Slánský & Clementis!! BDĚTE! www.youtube.com/watch?v=p6PNpa4DJQE

zpravy.aktualne.cz/zahranici/mel-rad-zidy-a-proto-zrejme-zahynul/r~d28de9a20e7911e4a0860025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-3  a také: www.youtube.com/watch?v=mGQfuX-nbKE

ßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßß

               Od 30. června v podstatě celé 2 měsíce žiji na Slovensku. Za 6 € mám ubytování v Žilině na hotelu Bôrik: hotelborik.sk/ubytovna-v-ziline . Díky téměř 100% prázdninové slevě ZSSK pro důchodce (50 € jízdenka / 2 měsíce po Slovensku) se mohu skutečně svobodně pohybovat od Medzilaborců po Kúty. Čímž nesporně ušetřím. Zároveň ale získám skutečné a neotřelé informace o lesku PŘEDEVŠÍM bídě, CO PŘINESLO SLAVNÉ € slovenským důchodcům! To ještě míním ( spolu s Vladem Mináčů jun.) navštívit Tisovec a Klenovec. Samozřejmě, dle možností, se podívat také na některé akce z: www.vlaky.net/zeleznice/spravy/5224-Kalendar-nostalgickych-jazd-ZSR-na-rok-2014/ . NENECHÁM SI TUDÍŽ "VRTAT DÍRKY DO NOSA OD NIKOHO!! Vím, že € stojí za Velké Kulové; že bruselští byrokraté nic dobrého nevymysleli; že naroubovat USA demokracii na starou dobrou kontinentální Europu - nelze! Takže: již nám, důchodcům, nelžete. Vaše lži jsou snadno odhalitelné, Ing. Miloši Zemane & comp!

ßßßßßßßßßßßßßßß

Generál, PhDr.

Milan Rastislav Štefánik

(21. července 1880 Košariská – 4. května 1919 Ivanka pri Dunaji)

byl slovenský politik, generál francouzské armády a také astronom. Kdo si na něj vzpomenete? Na vědce, radistu, generála - spolutvůrce 1. československého státu na světě! On a prof. T.G. Masaryk a nikdo jiný se prvořadě zasloužili o STÁT SVOBODNÝCH LIDÍ! 

 =>

cs.wikipedia.org/wiki/Milan_Rastislav_%C5%A0tef%C3%A1nik . A současné zprávy viz: zpravy.idnes.cz/kdyby-stefanik-prezil-svornik-republiky-nebo-odchod-na-tahiti-pb1-/domaci.aspx?c=A120217_171011_domaci_jw .

Pozorně si vyslechnete, vzpomínejte, BDĚTE: www.youtube.com/watch?v=VBpwqucttw0

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

—————

Zpět