Vzdělávejme se i mezinárodně!

16.01.2012 08:09

Mezinárodní projekt – Krzyzowa, Polsko

Rodinné centrum Pexeso, o.s. je jedním z partnerů mezinárodního projektu spolupráce „Cultures In Contact – Intergenerational Learning“, organizovaného německou organizací Kreisau-Initiative Berlin za účasti organizací z Polska, Německa, Itálie. Pro tento projekt hledáme 5 lidí různého věku (od 18 do ...xx let), kteří by reprezentovali Českou republiku na březnovém semináři 3.-8.3. 2012 v polském městě Krzyzowa.

Cestovní náklady jsou ze 75% hrazeny a propláceny zpět Evropskou Unií. Zbytek cestovného si hradí účastník sám spolu s jednorázovým poplatkem 50 Euro. Jídlo a ubytování na místě samozřejmě zajištěno.

Naši českou skupinu koordinují Marta Werenycká marta.werenycka@pexeso.org  a Daniela Marková dancamarkova@gmail.com  (která i do Polska jako koordinátorka pojede a letos se jedné takové podobné akce se stejnými partnery účastnila, byla moc spokojená).

Trénink se bude zabývat mezigenerační spoluprací,  účastníci si budou na workshopech vyměňovat své poznatky, názory a pracovat tak na vybudování funkčního mezinárodního mezigeneračního projektu. Není nutné, aby se přihlášení účastníci tímto tématem již zabývali. Cílem tohoto projektu je právě to, aby se lidé různých generací společně naučili metody, které pak mohou dál šířit ve svých organizacích, projektech, atd. Je potřeba znát angličtinu na kmunikační úrovni.

Byli bychom rádi, kdybyste se připojili a pomohli tak prolomit stále větší bariéry mezi generacemi. Zapojit se může každý, mladý i starý, kdo má zájem o práci s lidmi v tomto prostředí. Pro více informací zasíláme v příloze časový a tematický rozvrh celého týdne v Krzyzowe.

 Zájemci hlašte se, prosím, výše uvedeným koordinátorkám.

 Termín podávání přihlášek je 31.1.2012, doufáme, že se nám podaří dát dohromady dobrý tým. Více informací v přílohách či u koordinátorek.

Děkujeme.

 Rodinné centrum Pexeso, o.s.

—————

Zpět