Vlak a Den seniorů

01.10.2013 06:33

Na úvod a na oslavu dnešného Medzinárodného Dňa Dôchodcov (seniorov): www.youtube.com/watch?v=ZLOzerZdEHQ a pôvodne František Krištof Veselý: www.youtube.com/watch?v=2iExUF352d4  .

Dnes takhle jezdí vlakem i důchodci a senioři. Pokud někdo z vás ještě NÁHODOU nejel, nebo vůbec nezná nejluxusnější a k důchodcům nejvlídnější vlak a vlakový personál - PODÍVEJTE SE NA:  www.youtube.com/watch?v=Ktf3A4AehoM . Já osobně jsem několikkrát za ty dva roky využil služeb www.regiojet.cz/cs/index.html  při svých cestách do Ostravy, Olomouce, Žiliny a ze Žiliny do Prahy. Jsou nejpohodlnější, nejlevnější a NEJVLÍDNĚJŠÍ!! NENÍ SE NUTNO DOPROŠOVAT dopoci, když je nutna.

Ale aj na Slovensku so sesterskou firmou: www.regiojet.sk/sk/ Bratislava - Dunajská Streda; Bratislava - Komárno a späť!

  "Dnes 26.9.  je tomu přesně dva roky, kdy jsme poprvé vyjeli na českou železnici na trase Praha-Ostrava-Žilina. Za tuto dobu jsme přepravili 2,5mil cestujících. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás na palubě našich vlaků. Váš RegioJet."

www.youtube.com/watch?v=KgFUveDOAa4

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět