329. Naše vláda USTÁLA KfC (kecyfklecy) levice!!

21.03.2012 06:00

www.youtube.com/watch?v=3BjYkyQl810 je nádhernou parafrází na nekonečné sliby slibované především ČSSD! Podrobněji je zde: www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/poslanci-budou-jednat-o-vysloveni-neduvery-vlade/770895 . Stojí to za to! Porovnejte si prosím s původní: www.youtube.com/watch?v=4MK_vNkiPRk a máte výsledek co tam všude chybí: řídící orgány KSČ a její nástupce! Chybí tak akční, výkonné a jiné do všeho kecající výbory resp. "vejboři"! Ale to všechno, VÁŽENÍ, již tady bylo!! Co taková ČSSD udělala pro důchodce, kromě toho že "... bojívala za jejich peníze ..." své nemaje?? Co mne, za dobu 8. let co jsem aktivně pracoval pro Svazu důchodců naslibovali a co splnili? Co hejtman libereckého kraje se svým poskokem naslibovali důchodcovskému ombudsmanovi a co splnili? Jak se nominantky ČSSD postavili k vytváření otroků, otrokyň; nevolných lidí okrádaje je o osobnost A DŮSTOJNOST LIDSKOU V TZV. SOCIÁLNÍCH ZAŘÍZENÍ LIBERCE??

A že jsou jediní? Ani náhodou! Poslechnete si ubožáky CENTRÁLY seniorské: www.cssd.cz/ke-stazeni/videogalerie/video-novinky/s-1/ . Ještěže nejsem pernesovský senior a nikdy nebudu pospíšilovský důchodce! ONI MNE tedy nezastupují a ať za mner ať nemluví a nám na pravici ať do toho ani NEKIBICUJÍ!!! Co soudruh Pospíšil vytvořil? na čemže to parazituje? Jen si poslechněte chachara z Frýdku-Místku, sběratele funci: www.youtube.com/watch?v=Ll_tFwfaoDM . Slyšíte, jak se umí "filatelisté funkcionářští" vetřít všude a zlikvidovat třeba i krajskou organizaci o téměř 1.500 členech když ji není po vůli! Nechť; vždyť psům tráva neroste!

Mne chtěly ony Persony z liberecké DPS ky vyhladovět - nepovedlo se. Vyhnít - žiji! Vyrobit ze mne "ležáka" - NEPOVEDLO SE; již zase skáču přes kaluže! Zatím jenom po minutách a s chodítkem, ae již VENKU byť s doprovodem své asistentky! Proto do voleb jdu za liberecký kraj BOJOVAT ZA PRAVDU; ZA DŮCHODCE; ale za sebe a hlavně za svoje peníze!! Proto jsem připraven plně se zapojit do kampaně i pro volby do Parlamentu. Za koho za nás, důchodce!! Nikoli za "kafíčkové a tatrankovské " kecálky tipu Oldřicha Pospíšila jež se výše projevil!

www.youtube.com/watch?v=5KCse2zSzII  Existuje již strana Pravý Blok! Neveríte? UVERÍTE!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět