Vivat, BABIŠU!; Nespořit - investovat?; Budeme hosty u přepravce?

25.06.2014 09:01

Žáden troškař náš Andrej a jeho ANO!! Dal dohromady skutečnou partu lidí!  Vždyť: ANO stojí za Válkovou, Štern se prý chová podezřele ... Poslanecký klub ANO se ve sporu ministryně spravedlnosti Heleny Válkové a jejího náměstka Pavla Šterna kvůli tendru na nákup elektronických náramků postavil v úterý za šéfku resortu. Podle předsedy poslanců ANO Jaroslava Faltýnka je Šternovo chování podezřelé. Podrobněji viz: www.novinky.cz/domaci/339565-ano-stoji-za-valkovou-stern-se-pry-chova-podezrele.html . Nezažil jsem, aby podřízený - nechtěje parazitovat na nadřízeným - ho šel na StB udat ani v dobách dávno minulých! Natož náměstek - šéfovou! Ale: "U nás na Slovensku (i v Čechách...) je to stále tak ... !

BABIŠ dal na frak tzv. šéfům důchodců z postestébácké RSČR a SDČR! Byť se pořád vnucují:www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vlade-za-zvyseni-penzi-dekujeme-Ale-spokojeni-nejsme-vzkazuje-sef-Rady-senioru-315370 . Co ss. Pospíšil, Pernes & comp. za 20 let pro nás, důchodce, udělali?

<<<<<<<<<<<<<

      Jsem malodůchodce. Ale za možnost platit € si musím sakramensky zaplatit. Měna peněz v 1953 roce byla proto tomu co se dělo na Slovensku prd. Co nás čeká až budeme muset si za pravdoláskovskou "svobodu" zaplatit pár desítek miliard €?? Takže asi se nám všem bude hodit: www.penize.cz/investice/287413-velky-investicni-serial-proc-v-investicich-zaostavame-za-zapadem?utm_source=e15-cz&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=boxpenizenae15cz

<<<<<<<<

     Nebudeme již přepravovaný "substrát" ?? Konečně pologramoté z ČSSD pustí i Jančuru na regionální trate? Viz: zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/prvni-soutez-o-trate-se-rozbehne-v-zari-dalsi-do-konce-roku-1095136 . Když to již několik let funguje na Slovensku - viz:regiojet.sk/sk/  - proč by to na vztek exsen.Emmerové, Martínkovi & comp. nešlo i v Čechách?  www.youtube.com/watch?v=3GaIB7ghx_M   Šťastnou cestu!

Pavel Ján Buvala


 

—————

Zpět