324. Víte vůbec o tom?

04.03.2012 07:03

Každá si plácá játra o potřebě pomoci seniorům; kde jaká blbá slepice kdáká "Kecyfkleci". Kde jaká neschopná a duševně asi omezená úřednice a zaměstnankyně Magistrátu města Liberec by mne nejraději utopily v mocca lžičce vody. Důvod? Vidím veškerou jejich neschopnost, všechny jejich neznalosti zevnitř coby "Příjemce sociální služby" znalý však zákona 108 co by měla být Rukojeť každého "poskytovatele sociálních služeb". Pravda je však jiná! Jdou dokonce tak daleko, že mají snahu působit rozklad mého manželství!!

Ne dost na tom, že bývalá vedoucí Bedřiška Klíchová konečně díky své protřelosti a využijíc moji imobility mne "porazila" a zlikvidovala Krajskou radu důchodců ČR libereckého kraje. Zničila téměř 1.500 členskou organizaci důchodců a disponuje sice podobným názvem, ale pouhou klubovou činností spolku cca 18 panen a dívek.

Současné vedení za ředitelování Bc. Lenky Škodové dokonce porušuje smlouvy, zákony a plete si "příjemce sociálních služeb" - důchodce z jejíchž peněz dostává mzdu, s po natálními cucáky vlastními kterým může namlouvat Krkonošské pohádky a oni se budou bát. Její podřízené: ing. Jaroslava Gratiasová, Jana Zikmundová a další se chovají přesně dle hesla. Koho chleba jíš - to píseň zpívej! Jim je jedno, že moji manželku málem nechaly umřít když jsem byl mimo domov - na doléčení po infarktu v lázních!

Je nasnadě, jestliže neznají zákony tohoto státu; Zásady poskytování péče; dělají vše "jak za krále Klacka" a naše Carevna Slibotechnová je v tom podporuje - musí UTOPIT DŮCHODCOVSKÉHO OMBUDSMANA. Nezajímajíce se o teorii řízení nemohou tudíž znát ani Zásady deinstitucionalizaci sociálních služeb v rámci našeho státu, etc. Proč by se měly vzdělávat ve svých povoláních, když je účinně kryje jejich "matička strana" jejíž nominatkami jsou. Ať již přímo či nepřímo!

Tak může bujet klientelizmus, bratříčkování, sestřičkování A POD. Jenom ne ŘÁDNÝ VÝKON SLUŽBY!! Tak se mohou vydávat polopravdy a lži za reál a bezdůvodně obviňovat člověka. Např. Jeden den jedna z výše jmenovaných přijde na Magistrát, vyžaluje se kolegyni. Druhý den tato OBŽALUJE, odsoudí a potrestá člověka udaného. Třetí den je "lynčující papír" doručen Udanému, odsouzenému, potrestanému. Že se neměl možnost se vyjádřit? TO JDE KE ZDI! Že nebyl seznámen se spisem - na co? Jen když je Kverulantka Udavačská spokojena. Co kdyby ... . Vězte, že MML je zářným příkladem postsocialistických pokřiveností charakterů úřednic.

Že MPSV ČR republiky razí úplně jinou politiku; že EU má úplně jiné představy o péči o staré lidi - to JDE KE ZDI před neukojitelnou žádostivostí o dobře placené a vyšmelené místečko! To i zákony a jejich §§ se různě obchází, nenaplňují. Zapomíná se ale, že éra Kultu osobnosti skončila. Skončila? Holt nám zbyl smrad a kultíčky. BUDOU VOLBY CO NEVIDĚT!!

Je naděje, že čerstvý západní vítr i do libereckého kraje zavěje a vyfoukne ten zápach zatuchliny zahnívajících věcí minulých. LIDÉ BDĚTE: www.cssd.cz/ke-stazeni/videogalerie/video-novinky/s-1/ !! NEBOŤ POŘÁD VÁS BUDOU NEZNÁLKOVÉ zastropůvat; za Vaše peníze si ohřívat sedinky v kožených křeslech i kachlikárny na Churchiláku v Praze 3. Jestliže má tu drzost mluvit prý mým jménem může to být i žalovatelné trestněprávně!! Já osobně jsem nikdy nikomu nedal právo za mne mluvit!! Vy snad ano?

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět