VÁNOCE ... & "dáreček" .

25.12.2013 07:45

www.youtube.com/embed/v1mQT1u_45I

Dostal jsem několik dárků od osob mne již téměř neznámých - kluků z dob mojí mladosti, když jsem coby mladý elév vykulený k REB-u nastoupil. REB ještě nebyl; PREČ - již téměř žil. Pak ze Zátiší s praporem do Kolína se "ODKULIL". Ale: www.youtube.com/watch?v=9NqQ7CoHHm4 :

 Letos - před pár dny 2013 - : www.youtube.com/watch?v=TZ6n_AgzavM cinklo mi Ministerstvo obrany ČR: 0,4% za odsloužených 20 let v 1. kategorii + 10 Kč k základní výměře. Celkem => 9.127,- Kč MĚSÍČNĚ, nikoli týdně (!) budu dostávat starobní PENZI ZA SLUŽBU vlasti, státu, tak tak se mají ti, co poctivě sloužili. Je mi dobře, čím dál tím lepěji.   

Ať žijí všichni paraziti z StB a KSČ & KSČM! Oni mají peníze - ja dobrou náladu a pozitivní život. Stejně ať žijí i nostelky akademických titulu - je jedno za jakou cenu je získaly - když stejně KULOVÉ UMÍ a dědek stařičký téměř 70 letý je UTANCUJE!

Napsala mi před pár týdny jedna nakřečkovaná persóna od soudruha von Ombudsman. Hrůza!! Plete si autorské právo s reklamou - holt: Vařečka! Co od ní chtít? Ještě jí dlužím odpověď - do Nového roku snad jí stihnu poučit. Nikoli NAUČIT - na to ona nemá! Že by éra ombudsmanů skončila a máme enem křečky a KRTINCE?

Když je mi nejhůř - zavolám JEDNÉ PANÍ a již léta jí říkám: www.youtube.com/watch?v=i9XMhYIBU70  - pokecáme a je nám lépe a radostněji.

POZITIVNÍ DNY VÁM VŠEM!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

—————

Zpět