V Tisoucu bolo BLÍZKO; ale aj na INSPO v Prahe - tiež, nenazdajte sa

25.03.2014 02:54

             Tak to tam miselo biť ako v mravenisku - napadlo mi - koď som si něskaj prešítau aj diskusiju na: www.vlaky.net/zeleznice/spravy/5275-Tisovec-5-minut-pred-dvanastou/#diskusia !! Môj rodný kraj sa zmátožuje na štreke aspoň v múzeu, koď tajšli ta - het časy zlatej žeľeznici!! Ukázali, čľenovié - údi- okolo servru Vlaky.net že SÚ PARTIA, schopní a ochotní si pomôcť. Bez ohľadu na vzdialenosť - ak ide o dobrú vec. A že brigáda na tisovskuô Múzeum na žel. štácii v bývalej staničnej reštaurácii je veľmo dobrá vec - na to vemte jed! ( To nie sú chyby,s.riaditeľka gymnázia cirkevného v Tisoucu! Dôkaz: Slovník tisouskího náršia na : www.tisovec.com/slovnik/ ! NEPíš MI KRAVINY, oprav si svojo stránky aby sa vedelo aj u Tebä - kde že tot Tisouec leží; že ni pri Lučencu!) Ja si radšej si zaspievam aj: www.youtube.com/watch?v=z17rba2GGjo&list=RDgpZn8qDLA4I ako štart do bežných dní a budem pokračovať v pomoci dobrym ľuďom.

***********************

         Na INSPO 2014 v Praze dne 15. března, pod patronací sdružení BMI bylo fájn; na Tisovec nedošlo sil. BMI - neúnavných propagátorů pomoci potřebným via Internet dostala přednost. Již: "Třebaže registrace na konferenci INSPO, která se koná 15. března v Kongresovém centru Praha, byla po naplnění kapacity 300 účastníků již ve čtvrtek 27. února ukončena, zůstává otevřená možnost zúčastnit se alespoň odpoledního jednání. A to v sekci věnované technologiím pro sluchově postižené uživatele, která bude probíhat ve velkém sále, kde odpoledne bude dost volných míst…. „ Blíže viz: www.inspo.cz/

 Tisovec musel počkat. Jak z citovaného textu je zřejmě, že tam bylo HAFO LIDU, vměstnali jsme se VŠICHNI. Ať žije INSPO 2015 zase se dozvíme novinky. Jen jak na ně ušetřit, kdy třeba na moji asistentku mi sociálka poskytne 26,66666666666667 Kč na den. Holt pořád musí platit: VOJÁK SE STARÁ - VOJÁK MÁ! Ale vážně: Šetřím, kde se dá - nežebrám. Nejsem přeci KOFOLÁK!

      Připravuji, ve spolupráci s fotoreportérkou pí. Monikou Jindrovou, svůj pohled na toto "mraveniště" lidí potřebných ale AKTIVNÍCH! Coby důchodce - nestíhám - aktivity narostly. Viz dnešní nadpis: KDE JSEM MĚL BÝT DŘÍV? Žel www.youtube.com/watch?v=gpZn8qDLA4I  ... .

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět