V pirjód; za BÁŤUŠKU, za Stál.... - za PUTINA!

31.03.2014 04:47

 www.youtube.com/watch?v=u6IEnbKOzls   ;  www.youtube.com/watch?v=t7T-nvKWsiQ   Včera mi padla do očí zpráva, že pý Putin chce aj ... viz: zpravy.aktualne.cz/zahranici/putin-chce-jeste-pobalti-i-finsko-tvrdi-jeho-byvaly-poradce/r~03d919beb80811e3a322002590604f2e/?  utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4 . Co si kdo mysle, že Teherán a Jalta NEPLATÍ snad??  Vždyť Maďarské události, Berlinská krise; Srpen v ČSSR byly pohé ostré NÁCVIKY akcií!!  Protože: www.youtube.com/watch?v=4sBwVBGTrks ! "Ot Moswy do sámych do okrajin...:" Vybírejte také z : www.youtube.com/watch?v=xU0qnWg9z2Q  Lidé bděte - neblbněte VSJO RAVNO!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

            Proto nabádám, seč mohu: učte se svou historii, nikoli jen HISTERII - třeba nákupní. „Po americku“ žít se ve střední Evropě nedá! Čtvrtstoletí od Listopadu; téměř půl století od Srpna a pár měsíců od Kyjeva neřka pár dnů od Krymu: JASNĚ MLUVÍ! Naslouchejte, přemýšlejte - VZDĚLÁVEJME SE! VŠICHNI.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kdo byl Vlado Clementis? Kde leží i jeho Tisovec? Odpovědi postupně naleznete v levém slouci záložek. 

Slánský, Novotný

ještě na tribuně, ještě spolu ...! Co to bylo za zrůdnost: hledání nepřítele uvnitř vlastní "Strany" a jeji GULAGY? Skončily?

To tábory PTP StB - GULAGY to v ČSR!

Již jste zapoměli? VY JE PĚT ZVOLÍTE?? Já nikoli.

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět