URBÁR - co to je?

03.04.2014 02:21

        Na Slovensku existuje cosi - prý od dob Marie Terezie - jako Společné vlastnictví výrobních prostředků. Jsem - po předcích - členem takového společenství dosud.Vikipedia o tom pravi: cs.wikipedia.org/wiki/Urb%C3%A1%C5%99  Takže: sdělte, prosím, s. Ing. Oldřichu Pospíšilovi z F-M a předsedkyni jeho KRK byť se sníženým IQ - že tady byl jeden ze zdrojů příjmů Krajské rady Svazu důchodců ČR Liberec. A oni MNE chtěly dělat revizi mých zdrojů peněz? No: řekněte sami - že to bylo trapné, dělat revizi mých peněz v mojí peněžence! Informujte o tomtéž "praštěnou Pepinu Reinholcojc´" v Jablonci / Nisou, jež z funkce náměstkyně primátora se stala zaměstnankyní na SMETIŠTI DĚJIN. Ale holt - komunisté a jim podobní Nevzdělanci z ČSSD to jink neumí než-li: Čo je TVOJE - je aj moje. Ale: ČO JE MOJE - do toho ťa NIČ!!

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

          Takže: JZD byly pouhý slaboučký "odvar" a bezhlavá kopie staliců z CCCP. samozřejmě po zradě svých členů v ČSSD a jejich převod do III. internacionály KOMINTERY! Ale to by se jedni souzí a soušky vzdělávat celoživotně; => býti vzdělaní a cosi také UMĚT a nejenom BAZHLAVĚ přebírat kydy z Moskvy! Nebo teď z Floridy, s. Pospíšile? 

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

         Co tedy chtějí oni - ORANŽOVÍ KAPITALISTOBIJCI aj v Paskově? Opět vaří úkrop pouze z vody; jako všichni jim podobní - aj odboráři = potomci ÚRA , ROH. Oni to jinak, než kecat NEUMÍ, ale cizí peníze utrácet - to A N O! Tedy BACHA na: www.youtube.com/watch?v=9ejHtv62w6k   až půjdete k volbám do EP.

$$$$$

Nezapomeňte jména a JEJICH ČINY: www.youtube.com/watch?v=HomTr1QldGs

 

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět