Úpící ŠLUKNOVSKO; Ty vaše blbý kecy; DIKTATURA PROLETARIATU

14.05.2014 01:28

Ministryně Marksová navštívila sociálně vyloučené oblasti na Šluknovsku: www.mpsv.cz/cs/17947 . „Především jsme se přijeli podívat na realitu Šluknova a Šluknovského výběžku. ..." ALE KOLIK takových návštěv ze strany ČSSD a spol. již tady "na čumendě" bylo? Pokoukali, hlavami pokývali, pomrkali a cikánský problém NEVYŘEŠILI! Že by s. Milan Chovanec & comp. měli zázrační karabáč na cikány, zloděje a podobné parazity na majoritní většině? Že by juniorměl zázračný recepis, když je ten JUDr. - pochybuji. Podívat a hlavou pokývat - to MUSÍ! To se v ČSSD  n o s í ! www.youtube.com/watch?v=f0uNCxHcwQk

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

"Ty vaše blbý kecy nebudu ve sněmovně poslouchat! 20 let sedíte a žvaníte, ujel Babiš u Jílkové. A odnesl to pan…“ Franta Laudátů za všechny fland´áky a kecálky v Poslanecké sněmovně. Co zlého tak náš vicepremiér Andrej Babiš řekl než pravu! Ale ta bolí - ACH JAK BOLÍ! Čtěte: www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ty-vase-blby-kecy-nebudu-ve-snemovne-poslouchat-20-let-sedite-a-zvanite-ujel-Babis-u-Jilkove-A-odnesl-to-pan-319231 .

$$$$$$$$$$$$$$$$

DIKTATURA PROLETARIATU v Plzeňském kraji trvá. Proč bych já, jako malodůchodce při jízdě za svými vnuky měl za pohodlí u Student agency Radima Jančury z Liberce do Klatov zaplatit pár šmrdlíků - když mohu stovkami korun "podpořit" Šlajsovu ČSSD. Viz: www.financninoviny.cz/zpravodajstvi/doprava/zpravy/plzensky-kraj-nechce-aby-student-agency-jezdila-v-casech-vlaku/1078202 . Pořád platí DIKTATURA moči komunistické blbosti!

$$$$$$$$$$$

Naproti tomu na severní Moravě: zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/o-dotovane-vlaky-se-bude-soutezit-jiz-letos-hlavne-o-trate-na-severu-1084807 . Tam se o lidi skutečně starají a neuplatňuji pouze svoji politickou moc!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

 

 

 

—————

Zpět