52/Učit se, učit se ... .

06.10.2010 01:40

       V dobách našeho mládí tento slogan, HESLO, bylo celé všude. Výsledkem je, že minimum mne známych důchodců a ještě méně seniórů se obtěžuje se sebevzděláváním. Holt mnohé pensisty asi MYŠLENÍ BOLÍ a tudíž raději zůstávají ve sladkém nicnedělání, nevědomosti, "remcálosti".

       Jak pramen občerstvující vody přichází OPĚT Jihočeská univerzita Č. Budějovice a fa www.ledax.cz/ s již pátym ročníkem konference Senior Líving tentokrát v Pardubicích. Prograb  d v o u d e n n í  je jako vždy nádherný. Podívejte se na nejnověší variantu: www.ledax.cz/_data/files/File/SL10/program/SL10_program_100915(1).pdf . No, řekněte: může to některý aktivní důchodce vynechat? Půjde raději někam na výlet, zájezd za peníze cizí jako správný Žebrák Předkostelní jehož IQ < dnešního datumu? Ale i takovou dobu jsme zažili. Prasečí doba to byla. Vše na příkaz, pokyn, usnesení, nařízení. Osobnost člověka byla v ...  ČUDU!!

      Ja tam budu. Pár inteligentních důchodců také. Dr. Pernes coby šéf Rady seniorů ČR (RSČR) také. Proč zrovna Vy, čtenář/ka těchto řádků tam máte chybět? Napištemi, prosím!

Na shledanou v PA;

P.J.  Buvala

—————

Zpět