TREŽ-105; důchodci SR GRÁTIS? ; závidím...

29.06.2014 03:11

      Oslavy 105. výročia Trenčianskej elektrickej železnice (5. - 6.7.2014) Viz: imhd.zoznam.sk/transport/doc/sk/13542/Oslavy-105-vyrocia-Trencianskej-elektrickej-zeleznice-5-6-7-2014.html . Mohu tam já chybět, když již budu v Žilině? NEMOHU! Samozřejmě, že se tam vypravím, akci podpořím! TREŽ-ka je příkladem, kdy rozum vítězí nad státní mocí a byrokracií. Nedopadne to tak jako s tratí Rim. Sobota - Utěkáč kde to neschopna byrokracie nechala cikány rozkrást. Díky již tradiční každoroční - téměř 100% slevě - ZSSK mi bude umožněno navštívit obě tato místa. Detaily viz Pozvánky v levém sloupci.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Předseda slovenského Směru - SD Fico & comp. zase honí hlasy a popularitu. Neříkám, bylo by to bájně, kdyby to nebyla pouze vějička pro malověrné: ekonomika.idnes.cz/fico-15-opatreni-pro-slovaky-dfu-/eko_euro.aspx?c=A140628_140249_eko_euro_wlk . Kolik slibů jsme za léta vlády 1 strany vyslechli, ba jim již i VĚŘILI. Skutek utek. Sobotovic z ČSSD - stejně jako Fico na Slovensku také leccos´ naslibují a pak - skutek UTEK´!! Stejně, jako chruščevovské: JIŽ TATO GENERACE BUDE ŽÍT V KOMUNIZMU. Kde jsem, soudruzi levičáci a kalouskovo flanďáci? V P...vore řekli by Středo Slováci slušně. Takže: Hín sa hukáže, Lomikare, Lomikare ... z Fickova!

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

www.youtube.com/watch?v=Fvg6wO8DOJs  ZÁVIST LIDSKÁ - NEKONEČNÁ? www.youtube.com/watch?v=353qYv2oK8c

Já chci jen žít, jak se má; za dodržování zákonů států; v odporu k prazitování slepic ukdákaných - ZÁKONY NERESPEKTUJÍCÍCH. Pak to dopadá, jako např. v článku : www.novinky.cz/ekonomika/340732-diskriminace-v-cesku-mladym-zavidime-vek-stare-podcenujeme-a-prehlizime.html . Z novin Právo např:"Komu závidíme a koho podceňujeme? Odpovídá průzkum. Mladí ani staří lidé to nemají v České republice lehké. Mladým často jejich věk závidíme, starší zase litujeme a podceňujeme, což staví seniory do podřízené role a snižuje to jejich sociální status. Z devětadvaceti evropských států mají s diskriminací kvůli věku Češi největší praktické zkušenosti." Ale je to opravdu tak?

Co já jsem které slepici z "Úřadů ať jsou různých, právo porušujících.." www.youtube.com/watch?v=gLSP17e0h6k udělal, že ještě, dýchám za práva důchodců bojuji a SE NEVZDÁM? Že mi bude 70 a že jsem malodůchodce byť z 1. kategorie voják z povolání ale NEPOKOŘEN? My, od nebyli jsme prodejní - tak nás Pepa Bím NEVYCVIČIL. Proto od UT opět šťasten a s Boží pomocí VPŘED:  po své Otčině vláčkem! Praskněte vzteky & závistí, hemelky úřední; dožente mne, parazité ze SDCR o.s.

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět