To jsem nezažil; Jančura vítězí nad ČD; jsem nezaměstnaný...

29.07.2014 05:17

Na svých potulkách Slovenskem v rámci slevy dané nám, důchodcům ZSSK: www.slovakrail.sk/sk/specialne-ponuky/akcie-zssk/slovak-2014.html  zatoulal jsem se i do Hodonína. Vraceje se via Bratislava do Žiliny i se svou asistentkou - zažili jsme něco velice příjemného. Jak při cestě z Bratislavy do Hodonína, tak především včera z Blavy do Žiliny. Již to není utrpení substrátu v hitláku u mísy! Díky vlakové četě přeseděvším žilinské - se mi jelo PARÁDNĚ! Zároveň součinnost posunovače, strojvedoucího a výpravčího mi umožnily překonat stavební nedostatky Hlavnej stanice Bratislava. Tak jsem stihl rychlík SPIŠAN do Žiliny!! Ani ve snu se mi o takovém štěstí nesnilo! Uvidím, jak přístroje a lidské faktory budou dále pracovat. Kéž by byl tak úspěšný i srpen! 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Ze zprávy ŽSR je jané, že Regio Jet Ing. Radima Jančury VÍTĚZÍ. RJ je již na Slovensku jako RJ.sk - ale kde teď kecálek Radko Martínek a jeho ukecaná ČSSD TLESKÁ A "PLÁCÁ SI JÁTRA" oblbováním lidí? Ze zprávy jsem vybral: "... Trasy železničného podniku RegioJet a. s. sme potvrdili, objednané trasy budú vedené denne v nasledujúcom rozsahu:
= 3 páry IC vlakov Bratislava – Žilina – Košice
= 1 pár vlakov EC Košice – Žilina – Čadca - Praha
= 1 pár
vlakov EC Martin – Žilina – Čadca – Praha"

         A dále také: " Železničný podnik LEO Express a.s. predložil objednávku na jeden pár vlakov Košice – Žilina – Čadca – Praha denne. Trasy Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s. sme potvrdili, objednané trasy budú vedené v nasledujúcom rozsahu:
= 4 páry IC vlakov Bratislava – Žilina – Košice s rôznym obmedzením jazdy (tzn. že nie všetky vlaky jazdia denne)
= 7 párov R vlakov Bratislava – Žilina – Košice a 1 pár vlakov Bratislava – Žilina – Košice – Humenné, niektoré s obmedzením jazdy
= 3 páry R vlakov Košice – Žilina – Praha, niektoré s obmedzením jazdy"

Takže luxusně se bude jezdit nejom do Žiliny, ale až do Košic. Zatím ... Dále asi i Bratislava - Košice a zpět bude paráda! Mrkněte se na: www.regiojet.cz/cs/o-nas/virtualni-prohlidka/ .Od 1. září si budu šetřích abych moh, až se bude dát, VYRAZIT!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Nehledám práci, já potřebuji pouze zaměstnání!!  Se nese státem.Podporu, brigádu, železo do sběrny a trubky úřednické z Únie! Ty mne vyslyší vždy. Bohužel již nejenom cikáni, ale i jiné etnika odmítají vytvářet Úhrnný společenský produkt. Ale parazitovat a žebrat to umí každý! NEJSOU ŘIDIČI - nejsou vojáci => chybí chlapi! Maminky si vychovaly MAMÁNKY - co na to řeknou jejich životní partnerky? Otázka ale zní také: KDO VYTVOŘÍ PODMÍNKY PRO DŮCHODY, PODPORY, když mnozí lidé jsou líní pracovat? zpravy.aktualne.cz/ekonomika/nejhorsi-prace-nabidka-volnych-ist/r~507c48580b4711e4bd55002590604f2e/?utm_content=nejhorsi-prace&utm_source=atlasHP&utm_medium=nas-tip&utm_term=position-1 .

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

 

—————

Zpět