Tělocvik za1; 1. svetová; za rok na Žabě opět?

02.07.2014 06:05

To není ani debil, ani vůl. To je neschopný žák. Možná všehoschopní politik KSČM či ČSSD. Bohužel není jediný takto "po americky" zdegenerován puberťák či adolescent. BACHA: ale to není cikán z Osady! To je vysvědčení, vizte:Podrobnosti naleznete na: vas.cas.sk/galeria/17898/jednotka-len-z-telesnej-kandidat-na-najhorsieho-ziaka-ukazal-celemu-slovensku-svoje-vysvedcenie?foto=1 .

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ßßßß$$$$$¤¤¤¤¤¤¤¤*********

      "Během války je přípustné útočit na státníka druhé země coby vrchního velitele (nebo alespoň představitele) vojenské moci. 28. června 1914 však žádná válka neprobíhala. Vražda Františka Ferdinanda a jeho manželky byla sprostou a neospravedlnitelnou, a ti, kdo ji obhajují či velebí, prostě velebí vraždu. " Takto píši Fragmenty a Česká pozice. Podivejte se na: fragmenty.cz/index.php/svet/item/277-prvni-svetova-valka-byla-skutecnou-sebevrazdou-evropy

******>>>>>><<<<<<¤¤¤¤¤¤¤

     Před chvílí jsem se dověděl, že koupaliště Želená žába v Trenčianských Teplicích bude rekonstruováno!! OBNOVĚNO!! V trenčínském kraji se činí - dobře jim tak! Podrobněji TV TA3 aa: www.asb.sk/architektura/stavby/nadcasova-architektura/termalne-kupalisko-zelena-zaba-v-trencianskych-tepliciach . Blahopřeji i p. starostovi Trenčianské Teplé k udržení TREŽ-ky; splní "mladice" jenom 100letá své poslání!  

Električka kúpeľna: www.youtube.com/watch?v=TREesvMZlTk .  Vše pěkné, dobré a praktické se zachová a obnoví: Ale aj VLAKY SVOBODY BUDOU za rok snad: vary.idnes.cz/zajem-o-preshranicni-dopravni-sit-egronet-roste-fue-/vary-zpravy.aspx?c=A131113_1999249_vary-zpravy_slv .

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět