287. Ztratil se vodník. Dlabaný!

06.12.2011 05:56

Není nesporně posláním těchto stránek zabývat se zlodějinou jakéhokoli druhu. Pravdou je, že pár nedouků se sníženým IQ do mojí Návštěvní knihy píše různě kradené nápady, řeči, drby; KFC (kecyfklecy). A pod. Ani cikánské zlodějiny, zlodějiny a parazitizmus není moje hobby. Ale jsa požádán dobrou duší těchto stránek pí. JANINKOU, jsem nemohl jinak než vyhovět a pustit tuto ponižující člověka zvěst ven! Byť nejsem, OPAKUJI: nejsem, bulvár ani Černá kronika.

Ale který Pablb duševně omezený mohl ukrást takové dílo! Skutečně umělecké dílo; nádherně vypracované! Pohádkovou bytost zlidštělou do dřeva RUČNĚ vydlabanou ukrást! NEBO JENOM SE SPLETL A PŘEMÍSTIL (z legrace) onen kousek dřeva z bodu A do bodu B a je ochoten to vrátit. Pokud ale, cítí se býti donátorem umění, a pokochal se - nechť to vrátí. Za odměnu mu bude udělána figura jiná - dle jeho osobního přání.   Ze předu, vypadá takhle:

 

 

 

 a prosba majitelů:

Vážení!    Nechala jsem manželovi k narozeninám vyřezat vodníka Je z olše, má cca 150 cm a váží 120-150 kg!! 25.9. jsme ho posadili v Rynárci k našemu rybníčku u chalupy na konci vsi.V noci ze 4.na 5.10 NÁM HO NĚKDO  UKRADL.

    Auto nechali zloději zaparkované na polní cestě dále od nás, tak, aby nebyl slyšet příjezd a odjezd.  Pak, zřejmě rudlem,nepozorovaně přijeli na náš pozemek.  Museli být nejméně 2! V tichosti se s vodníkem zase přemístili k autu, přeložili a odjeli!!!

    Nevím, jestli zůstal v našem regionu, nebo putoval na objednávku do jiných koutů republiky... Prosím vás, pokud byste někdo takového vodníka viděl (může být i různě   nabarvený, ale řezbář si zaručeně svoji práci pozná), informujte mě na

    e-mail: jaromir.dejmek@seznam.cz nebo na telefon: +420 602 664 357, event. +420 731 619 105. Rozešlete, prosím, tuto prosbu i vašim známým a přátelům.      Informaci, která povede k nálezu odměním.

    Mnohokrát vám předem děkuji.

Jitka Dejmková

Poptejte se v okolí, lhostejno ve kterém místě, městě, kraji, zemi! Pomozte lidem - vždyť jsme lidi a ne všem & vše závídějící poslanci! Ti skuteční NAŠI zástupci NÁMI ZVOLENÍ - ti nesporně pomohou také! Já o tom nepochabuji!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět