Stálo nám to za to? Makač versus Flanďák; kovák z ČKD žije!

30.06.2014 05:31

            Srpen 68´ ; hlavně listopad 89´ - co ukázalay? Opravdu nám to stálo za to? O odpověď se pokusilo Centrum pro výzkum verejného mínení Sociologického ústavu AV CR, v.v.i. Posuďte sami, jak nám to daly Parlamentní listy na vědomí: www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesi-vyplatil-se-nam-listopad-1989-Zde-jsou-cisla-311849 . Tabulka: www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava/user-data/06B091AE/file/61198-pd140318.pdf .Co na to kecálkové hospodští?

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

           Nedělní Partie & polední "Moravec" vydaly za Talíř polévky a ne blafů. Okamura prokázal, dle mého názoru, v průběhu celé relace že to skutečně vzal za správný konec! Stojí za to si to znova pozorně poslechnout: play.iprima.cz/partie/partie-2962014 . Ukázalo se, že člověk dělný musí těžce prosazovat práva lidí mezi profesionálními politiky. Především mezi kecálky z ČSSD, jež si dokonale šlapou i na jazyk - nejen na svědomí; SLIBOTECHNY!

Poněkud z jiného soudku, ale také s řádnou kadencí a ukázkou Člověka Tvořícího (hodnoty) s Flanďákem Ufufňaným (hodnoty rozhazujícím) bylo "Pravé poledne" Moravcovo. Hlavně fakta Babiše proti kecům Kalouska. Hlavně ta první část: vřele doporučuji si poslechnout celé znova. Udělá si každý z vás svůj vlastní názor:www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1126672097-otazky-vaclava-moravce/214411030500629/ !

$$$$$$$$$

Parlamentní listy nám hezky připomněli KOVÁKA Z ČKD, jež "za dělníky" chvilku vládnul z Havlem: Petra Millera. " Bývalý český a československý politik, během sametové revoluce organizátor stávkového hnutí v továrnách ČKD. Později se stal ministrem práce a sociálních věcí ČSFR a poslancem Sněmovny lidu Federálního shromáždění za Občanské fórum, poté za Občanské hnutí. Po odchodu z politiky pracoval jako manažer a poradce. Matka, profesí rentgenoložka, krátce po jeho narození zemřela, otec architekt zemřel při nehodě na otravu oxidem uhelnatým. Petr Miller ve věku 14 let odešel z domu, vyučil se v Praze kovářem a při zaměstnání vystudoval gymnázium. Zahájil i studium Vysoké školy ekonomické na fakultě Zahraniční obchod, ale v roce 1971 byl donucen ze studia odejít.  V letech 1962-1989 pracoval jako kovář v ČKD (37 let byl zaměstnancem ČKD Praha)." Parlamentní listy o něm píši: www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Exministr-Petr-Miller-kovak-z-CKD-miri-k-Babisovi-A-uctuje-s-podrazakem-Zemanem-Klausem-i-zapsklym-Mirdou-Kalouskem-324881

$$$$$$$$

Tak úrodnou na politiku NEDĚLI jsem hodně dlouho nezažil. Co vy na to?

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět