Slyšel jsem Babiše na vlastní uši, viděl na vlastní oči

04.04.2014 03:05

        Před šesti hodinami jsem přišel z libereckého Babylonu kde jsem byl účasten předvolební neagitačně znějícího srocení občanů, ale osobního POZVÁNÍ od p. Teličky k volbám! Je nasnadě, že k nim půjdu, že volit BUDU. Nikoli však Kecálky a Slibotechny. Nikoli však pány Flanďáky ani ty co pořád všem všechno slibují, od Uschlých růžiček - byť von Orange - a pak od plnění zbaběle utečou. Všeokecávající politici mne nezajímají, přes 20 let slibů stačilo! 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

         Končí éra nadměrných študiózů maminkovských? Až se jednomu věřit nechce, že tzv. katedry tzv. Vysokých škol přestanou chrlit nedouky s akademickými tituly! V Olomouci blízká se a hřmí, zrušili již - prý - nějaké židličky nějaké katedry, jak informovala ČT. I když aj jim těžko již věřit po extempore co včera dopoledne předvedla jedna "souška" redaktorka Ukecaně Štěkající s Babišem a za naše peníze z poplatků. Fuj; ještě že Babiš dokázal, že je CHLAP a: sjednal si pořádek na místě a v přímém přenosu. Ona zavřela klapačku a bylo vymalováno. 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

        Ne tak genosse Mládek od OUR (Orange Uschlých Růžiček). Pořád vede svou tahaje horníky z dolu Paskov za nos a slibující jim: „… VŠE PRO TO, aby … " . Oni to ani jinak neumí a nechtějí umět; proto komunisté „státotvorně“ s nimi VŽDY ZAMETOU. Od dob III. Internacionály dosud. Václave Šlajsů z Plzně: nemám snad pravdu? 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

        Jak se před léty kasal, Radko Martínek v Partii na TV PRIMA trapně vysmívaje se p. Radimovi JANČUROVI, v souvislosti s jeho nástupem jeho vlaků na železnicích českých. "Žluťásky" Radima Jančury jezdí mezinárodně ale - KAM SE PODĚL KECÁLEK z ČSSD byť byl i ministrem? - … ale pouze za ČSSD.  A to mluví za vše. 

¤¤¤¤¤¤

www.youtube.com/watch?v=DI29VMsje5w&list=PLE7BDF06658F76890

¤¤¤

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět