Slováci si prý rochní; levné prázdniny; Huml - Kvitová;

11.07.2014 17:49

         Před pár dny náš p. prezident, Ing. ekonomických věd veřejně prohlásil, jak se na Slovensku mají dobře a že u nás pouhých 30% nechce pochopit výhody místo Kč používání € ve státě. Jsem zde od 30.6 2014 21:10, když mne RegioJet p. Jančury přivezl k dlouhodobému PRÁZDNINOVÉMU POBYTU. Takže mohu srovnávat, p. Presidente ČR a tvrdím, že vědomě lžete. Pokud ovšem, nemáte na mysli lidi horních 10.000 jež mají příjem nad 5.000,- €/měsíc a poslance. Zabezpečte mi alespoň 50% penzí měsíčně, co pobírá řecký důchodce a MOŽNÁ že budu držet chlebnou. Je to nehorázné jak nás chcete mnozí balamutit. V lednu, 30. u Jílkové, mi pokoušel se čůrat na lopatky prezident sdružení obchodu & svoloč jeho; teď zase prezident mého státu se pokouší MNE, občanu ČR a slovenskému patriotu své Otčiny, vrtat dírky do nosu. Och, Ing. Miloši Zemane, více než 70% Čechů Vám tyto kydy nevěří! Měna peněz za € na Slovensku nás VŠECHNY POUČILA, co dovedou euro Hujeři. Nebuďte jako oni, p. prezidente Zemane!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

        Prázdniny za poměrně levný peníz se mi povedlo si pořídit letos díky Internetu, ZSSK a hotelu Bôrik v Žilině.  hotelborik.sk/hotel-zilina Ubytování - sice skromné, ale praktické: ubytovna za 6 € / noc. Za 50 € / 2 měsíce 2 jízdenky na všechny tratě Od Medzilaborců po Bratislavu na všechny tratě ZSSK. "Nákup letných sieťových lístkov SLOVAK ...  ZSSK.Výber typu cestujúceho: SLOVAK JUNIOR – držitelia preukazu JUNIOR RAILPLUS EURO<26, cena ponuky 45 € SLOVAK KLASIK – držitelia preukazu KLASIK RAILPLUS, cena ponuky 55 € SLOVAK SENIOR – držitelia preukazu SENIOR RAILPLUS, cena ponuky 25 €. Nocleh v lůžkovém voze 12€. Pravda, jeden je "pažravý" a tak jsem kapínek přepískl své síly a musel zahrát Tempo di pauze a 2 dny si na hotelu dobíjet baterky. Ale z hotelu, jež je v městském horském parku 10´o chodítku na trolejbus. Za dalších 10´jsem na nádraží či za 12´ v centru Žiliny. Dnes jsem rozhodl změnit se z "Hemingveje" na sama sebe a shodil bíbr i s ostříháním za 2,5 €. Tak si také mohu dopřávat žinčici i pravého ovčího sýra co hrdlo ráčí! Co víc si může český malodůchodce na prázdniny přát!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

       Najdou se i tací jako ex npor. SNB s. Huml, nyní hyper aktivní vůl ČSSD. Pomalu 1/4století budování postsocialistického kapitalizmu v rozdělené ČSSR tento dopravní ex policista nezapomněl na trvalé politické nauky z VUML-u, VPA KG, apod. institucí. To jsou posmrtní, ba co dím, dvougenerační nositelé idey zvrácené Partaje, jež požírala vlastní děti. (Slánský, Clementise, etc.) Omladina alespoň vidí, co za trubky řídili ČSSR a kolik debility zůstalo v jejich následovnících a pohrobcích. Bez rozdílu momentálního trička partajního, jež mají pod kabátem politického převleku. „Pan Huml asi zapomněl, že volný pohyb osob je základní prioritou a jestli se někdo rozhodne bydlet někde jinde, tak je představa, že ho zbavíme občanství, dost ujetá. S názorem pana Humla nesouhlasím. Možná touží po nové 'železné oponě', já osobně ne,“ uvedl místopředseda Senátu Přemysl Sobotka z ODS." pro Parlamentní listy. Viz:  www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Vul-pohrdani-i-blbost-Knize-Okamura-Zaoralek-Stropnicky-i-dalsi-nam-rekli-co-si-mysli-o-Petre-Kvitove-a-Humlovi-A-Babis-326583 .

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

—————

Zpět