Slováci "satármo"; "zhni, Buvalo"; maturitu nemusí mít každý.

01.07.2014 06:00

       Odedneška platí pro důchodce na železnicích po Slovensku sleva téměř 100%!! Včera jsem si v Žilině koupil celoměsíční jízdenku za 25 €! Takže - Slovenské prázdniny pro důchodce za železnici a bydlení v hotelu Bôrik v Žiline. Takový je můj plán na důchodcovskou dovolenou. Před chvílí jsem se dozvěděl, že 100% sleva Ficova se bude vztahovat i na mého Žluťáska - RegioJet! Viz: www.webnoviny.sk/ekonomika/clanok/839906-fico-preplati-studentom-cestovne-aj-u-sukromnika-regiojet/ . No, řekněte - nebude to paráda? JIŽ ABY TO BYLO!

**********************************

Asi tak si pomyslela ředitelka Centra zdravotních a sociálních služeb v Liberci, když - spletě si 2 týdny se 2 dny de iure lhůty jež jí sama vyprovokovala. Bohužel jsem neshnil, nevyhladověly mne žádné hyeny a parazitky na sociální politice státu. Bohužel se ledy SNAD hnuly, když již i stát se konečně zastává chudáků opuštěných rodičů a prarodičů mnohdy ÚSPĚŠNÝCH POTOMKŮ. Protestujte a čtěte Parlamentní listy, např.: www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Psali-jsme-o-hruznem-zachazeni-se-seniory-A-takto-do-toho-vstupuje-vlada-325324 . Když již ukecanci z Kachlikárny na churchiláku v Praze, 25 let pro důchodce NIC NEDĚLAJÍ. Pouze samé kecy f klecy(KfC) a skutek utek´!

********************

Ministr Chládek: Musíme se zbavit dojmu, že maturitu má mít každý 1. 7. Ministr školství Marcel Chládek /ČSSD/ chce u učňovských oborů nahradit maturitu učňovskou zkouškou. Poslankyně Nina Nováková /TOP 09/ nesouhlasí, aby se základní úroveň lišila podle typu školy. Proto Vás prosím, porovnejte si jednoduchý a jasný výrok p. Tomáš Bati + entuziasmus, účelovost, cílevědomost s jakou CVIČIL, UČIL A VYCHOVÁVAL mládež od základní školy po absolutoria. B U Ď na VŠ - nebo Mistrovskou zkouškou s politickými keci dnešních NEVZDĚLANÝCH POLITIKŮ! V tomto vede ČSSD, jejích nominanté a experti. Mnohdy nositelé akademických titulů (koupených, "sehnaných" "vygrossovaných") se vyjadřují jako Gejza Lakatoš. Ale ten hrál alespoň dobře na housle, kdežto tito si chodí pouze pro peníze. Buď do zaměstnání - nebo NEZAMĚSTNANÍ na Úřadu práce. Nikdo z ních nedostává odměnu ZA PRÁCI!! Pracovat nemusí? Uvidíme, co z názoru - byť výjimečně pravdivého a správného - nakonec zbyde. Poslechněte si a divte se: video.aktualne.cz/dvtv/chladek-musime-se-zbavit-dojmu-ze-maturitu-ma-mit-kazdy/r~6ac26e0c014e11e49c2f0025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2 . Bude konec Mamánkům a Mamahotelům duševní omezence plodícím?

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět