Komu skutečný GENERÁL vadí?

11.01.2014 05:59

 Před chvílí jsem nevěřícně a tupě zíral na zprávu: liberecky.denik.cz/zpravy_region/video-reditel-nemocnice-s-justici-budu-valcit-20140110.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter . Obdobně - ČTĚTE I:liberec.idnes.cz/reditel-nemocnice-necesany-nesouhlasi-s-odsouzenim-syna-per-/liberec-zpravy.aspx?c=A140110_122849_liberec-zpravy_tm ! PŘEMÝŠLEJTE, UVAŽUJTE, LIDÉ! Co se to děje? Komu asi VADÍ skutečný Manažér MUDr. Luděk NEČESANÝ? KDO SE HO BOJÍ; má z něj hrůzu, z jeho aktivity, znalostí, schopností a oblíbenosti? PROČ AŽ TAKOVÝ POHON NA JEHO OSOBU, RODINU? Opět postkomunistický Hon na čarodějnice?

      Tak mne napadají různé a hrůzné myšlenky. Prožil jsem si desetiletí útisku za komunisticko-gestapácký "výron", že můj tatík Milan Buvala (takto podnikatel od Března n/H po Telgárt) je zločinec a jeho zemřelý otec - vykořisťovatel, k vůli kterému byla na vsi Polomka VZPOURA. Kdy bratr mého otce Samo Takáč dokázal svého VLASTNÍHO BRATRA držet v izolaci až do jeho smrti - aby mu nepřekážel v politické kariéře SPRÁVNÉHO člena KSS!

      Kdo se bál mne, když za "Srpen 68´ " jsem měl být pověšen? Taži se; mohu se domnívat: TO KOMUNISTICKOESTÉBÁCKÝ BORDEL NESKONČIL? Můj tatík, i otec přežili a dožili se i mého vyřazení coby poručíka a zařazení do REB-u spoj vojska ČSLA. Já žiji a zlořádů na Slovensku kde je konec - se topí ve vlastní debilitě, blbosti a špíně.

      Komu ale vadil gen. řed. Nemocnice Liberec MUDr. Nečesaný, když před pár lety, k vůli jeho vítězství na primátora Liberce ve volbách, Kalousek raději ZRUŠIL TOP ku v Liberci? Komu tento inteligentní člověk; oblíbený managementem, personálem, pacienty vadil, když liberečtí ho vyhodili pomalu na hodinu a Karlovy vary po něm hrábly OKAMŽITĚ? Vytáhl Liberecký špitál z výkalů červených čísel - přivedl ho do mld. zisku TAK AŤ TÁHNE!
      Nebo to bylo a je jinak? Nebyl ohebnou figurkou pro ČSSD apod.? "Jídáš Estébácký" se našel, využil jeho dobrosrdečnosti a laskavosti - ZNEUŽIL, ZRADIL, PODRAZIL. Jak-pak asi si užívá dnes svých "30 stříbrných“?

   Sledujme, co se bude dít s naši demokracii, když ČSSD jmenuje na ministra vnitra "absolventa Plzně"-za 9 měsíců PRÁVNÍK!! Jak vyjevil náš p. prezident Miloš Zeman. DIVÍTE SE MU, on, coby OBČANY zvolen, že odmítá jmenovat "levoručky" na funkce ministrů vlády za které by se ON MUSEL STYDĚT?? Viz např.: aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2014/01/10/prezident-zeman-zasadne/#utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-5 .

Nebo snad se již blízká na lepší časy a PRAVDA ZVÍTĚZÍ? 

 

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

 

 

 

—————

Zpět