Semleli nás - zaplaťme jim za to! Drobné zůstanou doma?

02.05.2014 05:29

Takhle nás slavná EU pro neschopnosti vyjednávačů a naivitu pravdoláskovců a ČSSD u vstupných pohovorů semlela. Drahé jídlo; šílené marže obchodníků; žebrácké důchody seniorům; etc. Půda pod betony velkoskladů; => najíme se, oblíkneme se do volantů či pneumatik - byť nám dávají jíst odpady a E-čka z EU? Za ten bordel, co vystřídal slovutní RVHP máme zaplatit my a naši potomci cca 30 - 80.000,000,- € ? Kolik měn peněz pravý důchodce, nikoli parazit z různých organizací zažil a o kolik peněz ho STÁT od Vítězství Rudé armády na fašizmem připravil?    "Deset let v EU: Česká ekonomika Západ nedohání; čtěte:zpravy.aktualne.cz/ekonomika/jak-se-zmenila-ceska-ekonomika-za-prvnich-10-let-v-eu/r~70706120cf9311e3a0a10025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0 . Nepřišel čas a VŠEM PARTAJNÍM SEKRETARIÁTŮM a jejich šedým myšičkám zapět: www.youtube.com/watch?v=WK_-arjkHxM ?

ßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßß

            Lidé utíkají z měst, píše Liberecký denník: liberecky.denik.cz/zpravy_region/lide-utikaji-z-mest-davaji-prednost-venkovu-20140501.html , prý dávají přednost venkovu. Kde ale ten SKUTEČNÝ VENKOV JE po 40 letech výstavby rozvinuté socialistické společnosti; po 20 letech vlády lumpenproletariátu Pravdoláskovské; Modroptákovskeho a coby hegemonem ČSSD na všechno hlavokejvajícím se nachází? www.youtube.com/watch?v=z9utjothjEU

ßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßß

            Podnikatel, českomoravský Ing.Radim Jančura, jasně dokazuje, KDE PÁNI ZÁMKY BERÚ, co nemohla pochopit Pepina z Magistrátu města Liberec; soudruh Pospíšil ze SDCR o.s. a kde - jaký odkundes nemůže pochopit do dnes. Darmo jsem se jim to snažil vysvědli, DRŮBEŽÍ MOZEČKY nepochopili, že domácí cestovní ruch vytváří kapitál pro příspěvek i na penzí pro DŮCHODCE, SENIORI. Jančurovi je to desítky let jasné a proto: www.transport.sk/spravy/zeleznicna-doprava/5754-regiojet-by-chcel-vypravovat-vlaky-aj-na-dalsich-tratiach-na-slovensku.html. Statní krávu dojit - byť ze struků již krvácí - ČSSD/KSČM umí! Vytvořit hodnoty - na to spolu s tzv. ODBORY mají OBĚ ruce leví. ANO; ANO => Hŕŕŕ na ně!

ßßßßßßßßßßßßßßßß

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět