S RJ luxusně; Nemoudří nesplodí vzdělance;

02.06.2014 03:12

tato firma, na rozdíl od ČD, o kterých jsem se zmínil včera, je soukromá. Nedostává DOTACE OD STÁTU za NIC, jak žádá a propaguje ČSSD pro ČD. Pro ní nejsou přepravované osoby SUBSTRÁT, nýbrž vážení hosté a podle toho také o ně po celou dobu trvání cesty o ně pečuje. Proto také od 14. prosince 2014 0:01 hod. Bude zajíždět z Prahy až do Košic ale také pravidelně cca 3 páry vlaků z Košic do Bratislavy! Již také začali s náborem zaměstnanců: zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/jancura-da-praci-140-slovakum-statni-dotace-nepotrebuje-1089275 .

 Kde jsou progózy ČSSD  a jejich Radko Martínka?

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

         ČSSD - partaj vše všem slibující, na lidi kašlající, stát pořád dojící prosazuje nový zákon o úřednících. Nic proti tomu, DEFINITÍVA ÚŘEDNÍKA je nutná. Ale nesmí to být zabetonovaní nosičů a hlavně nositelek akademických titulů ZA PENÍZE ČI JINAK než řádným studiem získaných. Kdo nás, jako stát a jako lidi vlastně za jednoho z koalice reprezentuje? Ministr vnitra - bez vzdělání; ministr zahraničních věcí - TRUBKA pletoucí si pojmy s průjmy. VŽDYŤ ZAČÍNA NA P - no tak co! Teď navíc i ministr školství - posazuje totální degradaci vzdělání - SNÍŽENÍ NÁROKŮ NA MATURITY!! => zabetonovaní komunistické teorie o stejném středoškolském vzdělání: JEN KDYŽ MÁ PAPÍR - VYSVĚDČENÍ! Takže již si spočítejte, jak to dopadne, když na úřadě bude ZABETÓNOVANÁ úřednice pletoucí si 2 dny se 2 týdny jako např. ředitelka DPS-ky v Liberci! PARTIE na Primě včera byla nádherná, pokuste se jí vygooglovat si jí až jí redakce dá na "volno". Co mohou splodit BLBEC S BLBKOU? Při nejlepší: vyčůraného cigoše. Např:

a další desettisíce Kofoláků!! Nevěříte? Čtěte: zpravy.idnes.cz/zmeny-ve-vzdelavani-znevyhodnenych-deti-fp1-/domaci.aspx?c=A140522_131239_domaci_jj . Na Slovensku prý mají ficovci socdemácčtí i starosty analfabety!! Proto Hlavokejval von Oranžrůžička Uschlá tak leze Fickovi od Alžběty Bátory tlustým do tenkého!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět