S. hejtman již vyhrožuje. Kdo se přidá?

24.01.2014 02:03

Konservativní strana rozeslala svůj "Otevřený dopis členům krajského zastupitelstva Ústeckého kraje: soudruh hejtman vyhrožuje..." . Klikněte si a podívejte se sami: www.konzervativnistrana.cz/stanoviska/tiskove-zpravy/tz/select_category/29/article/otevreny-dopis-10.html . Nabízí se otázka: KDO BUDE DALŠÍ NA FORHONTĚ? Co nevidět v Plzni zasedne na "stolec" hejtmana po Milanovi - Václav. Po kraťoučké pauze (pár desítek let) po s. Mevaldovi OPĚT KSČ: expředseda CÚV KSČ s. Václav Šlajs. Po úspěšném rudém Ústi - zrudne i "dělnická" Plzeň, jak pořád zdůrazňovali. To aby jsme nezapoměli, že PLZEŇ osvobodila Rudá armáda v US uniformách, jak museli adepti na studia v plzeňských školách již tam kdysi říkat.

Takhle se mohou již řehotat a jim vlastnímvysmívat jakož i VŠEM, co trpěli a trpí důsledky po ÚNOROVÉHO vývoje?Tesaříku, Sochorovi a vůbec VŠEM co za pravdu a svobodu padli.  Koncetráky přeživším PTPákům a jejich rodinám. Komu chybí prokurátoři Vaš a jemu podobní? Memento mori:

Pavel Ján Buvala

PO UZÁVĚRCE: www.novinky.cz/domaci/325474-babis-ukecavam-lidi-s-pulmilionovym-platem-aby-delali-namestky-nikoho-od-cssd-nechci.html

—————

Zpět