S. Falbr-stejný; piji s mírou; ptejte se vlastních poslanců

17.04.2014 04:23

           Když jsem JUDr. Richarda Falbr slyšet kydat zvratky smradlavé na vládu ČR a celý stát z tribuny JEHO konference loni v hotelu OLŠANKA v Praze myslel jsem, že mám halucucanice. Ale včera se na internetu objevila zpráva: www.novinky.cz/domaci/333722-jdete-do-pr-vytocila-otazka-na-jednodenni-plat-europoslance-falbra.html . Co si o tom jeden z jejich voličů či voliček myslí - jejich věc; já vepře NEVOLÍM! www.youtube.com/watch?v=jV56ETPQUFw

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

             O tom, že železniční doprava je nesrovnatelně levnější a k okolí šetrnější není pochyb. Jinak by od dob P. T. Tomáše Bati sen. tato část propojení od Hrádku / Nisou po Košice byla dávno hotová! Viz kniha J. A. Bati: Budujme stát pro 40,000.000. Podívejte se na trasu bývalé silnice č. 35 a pak lépe i mne pochopíte. Jsem nadmíru spokojený, že vláda uložila projekt R 35 tam - kam patří: a a. Viz: liberecky.denik.cz/z-regionu/rychlostni-silnice-ceskym-rajem-nepovede-je-draha-a-zbytecna-20140416.html . Najíte se volantů, pneumatik, motorů? Nakopete brambory z betonů dálnic, asfaltů silnic nebo ZNIČENÉ PŮDY pod Amazonem apod. firmami? Ja nikoli. Mám rád československé brambory; český cukr a Slovenské halušky. Ale přehnané zabírání, likvidace půdy a zemědělství vůbec NEMUSÍM!!
Byl jsem se podívat na svém lénu na Bottově a tak jsem viděl, co bačovaní mých zlodějů půdy z Kanady způsobily. MÁM CO NAPRAVOVAT; Pán Bůh mi dal poznání - dá i sílu a zdraví. Věřím.

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

www.youtube.com/watch?v=idelKtx94Hg !! Po infarktu mne můj lékař na Kardiocentru v Liberci varoval, že nesmím vypít více ne 1,5 lit kapalin VŠEHO DRUHU / 24 hodin. Dodržuji to a vyplácí se mi. Trvale hubnu, mám lepší náladu a místo 2 l PETky si nosím 0,3 dcl jenom pro osvěžení!! A teď jsem si přečetl dokonce  tohle v novinách: ona.idnes.cz/je-pitny-rezim-podvod-0tw-/dieta.aspx?c=A140117_104832_dieta_pet . Jakého já mám doktora v libereckém špitáli?
 

§§§§§§§§§§§§

           Můj europoslanec www.kozusnik.cz/  je můj EUROPOSLANEC! Vy máte své, co jste si zvolily. Já se svého poslance ptám, na co potřebuji - vy se ptejte těch, co jste si zvolily, milé dámy! NEPOŇOUKEJTE MNE - nejsem váš choť natož slouha!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

—————

Zpět