S CD nepohodlně; Trabant - byl Trabant!! CD tratí

01.06.2014 03:12

plně propagují nepohodlnou, nekomfortní jízdu. Utrácí miliardy za tzv. ČDreiljety v Rakousku, ale OKAMŽITĚ si je nechají předělat na ČSN - co nejvíc substrátu přepravit na co nejmenším prostoru. DOKRVAVILY Pendolino z Itálie => NEPOUČILY SE. DOKRVAVILY Reiljety z Rakouska - opět mají možnost dojit státní kasu byť ze struků již teček krev. "NEVADÍ - JEN KDYŽ KAPE" říkají oni a celá ČSSD "sborná" ve koaliční vládě. Kdyby pouze ostudu nechaly doma - ne - ONI MUSÍ S OSTUDOU VEN a zrovna do Rakouska "chlubit se" se zmrvením JEJICH DÍLA! Od půlky června;…! zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/cd-nasadi-railjety-na-trasu-do-rakouska-uz-od-cervna-1089092  Všichni papaláši "nádražáci" jak ČSSD, tak ČD mají asi "z vostudy kabát"!

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

liberecky.denik.cz/zpravy_region/do-kraje-se-sjeli-milovnici-trabantu-prijeli-podporit-budouci-technicke-muzeum-2.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter

Bez komentáře, protože: www.youtube.com/watch?v=hR5z977G_DE . ... ani Trabntklub Svazarmu ČSSR.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

       Nejenom, že to je poslední zbytek zabetonované postsocialistické nomenklatury KÁDRŮ KSČ, KSČM; ČSSD mezinárodní ostudu tropící parta ale ani SUBSTRÁT neumí a nechce přepravovat LIDSKÝ - jako lidi => v pohodlí!! Jižtratí i v hodnocení: zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/ceske-drahy-si-vyslouzily-nizsi-rating-mohou-jim-stoupnout-naklady-1089094 .

Když jsme ještě byli cestující veřejnosti: ! Ještěže je www.regiojet.cz/cs/index.html . Tam jsem skutečně jako PLATÍCÍ HOST a nikoli obtěžující substrát!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět