RJ vyhrál; ČSSD - slibuje ráda; Na plácku další články přibyly

15.04.2014 00:42

               Včera jsem zde psal o konci pokusu Leo expresu vstoupí na trh Slovenské republiky. Z toho vyplynulo, že tato firma pro grafikon 2014/15 NEVSTOUPÍ na trh ŽSR. To by ale znamenalo, že Slováci zavrhli tramvaji z Prahy do Košic po pod Vysoké Tatry a dali přednost kvalitě vlaků a pohodlí cestujících jedoucích přímo z Košic do Prahy! Viz: ww.webnoviny.sk/ekonomika/clanok/812436-vlaky-regiojet-maju-jazdit-aj-z-bratislavy-do-kosic/ ! Když již mne jako lorda sveze RegioJet (RJ) - ŽLUŤÁSEK p. Jančury sveze od prosince (doufejme, že mu ČD nepodsypou hrachu pod nohy - jako bába Jánošíkovi - z Prahy do Košic od prosince 2014 => co chybí, abych jezdil "lordsky" až k Černému moři? No řekněte sami! www.youtube.com/watch?v=InGrdgFGZ5o

×××××××××××××××××× 

www.youtube.com/watch?v=sQC375vGj9Q&feature=youtu.be => A CO ASI UDĚLAJÍ VOLIČI SE SLIBOTECHNAMI Z ksčm A čssd PŘI VOLBÁCH 2014? Mnozí ještě pamatujeme:  a současná její VLÁDNOUCÍ GARNITURA předvádí to, co předvádí?

××××××××××××

               V záložce levého sloupce Liga práv důchodců jest soubor "Na plácku" nazván. Zde postupně budou umísťovány maily POZORUHODNÉ pro zamyšlení event. korekci vlastního bytí. Tyto příspěvky dávám tak, jak mi přišly elektronickou poštou. Dnes jsou tam první dva o zlodějství na nás Václavem Klausem & comp. páchána a o našem - našim státem okrádání TRVALE!!

 

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět