336. Proč nám komuši lhali; proč z nás blbce dělali?? Proč z nás dodnes si vazaly dělat chtějí !

18.05.2012 08:01

Včera reprízovala ČT na ČT2 film o Banderovcích resp. boji lidu ukrajinského za svoji svobodu. Zůstali jste, slibotechny zářných zítřků, dlužni i lidu podkarpatskému co utekl před fašizmem, co za vaše teplé zadky životy pokládal! Ani vlastní KOMUNISTICKÉ – „moskalské“ - zákony jste dosud nedodrželi; nic nesplnili!! Vytáhli a zneužili jste kluky od voj. útvarů a poslali je na jatka proti tzv. banderovcům: www.youtube.com/watch?v=ZesHEs-yWUQ ! Putovali po Slovensku po mojí krásné rodné zemi. To jste si mysleli, že: www.youtube.com/watch?v=5ckAocEhJ8Y&feature=related bude na pořád, furt? BLOUDOVÉ nevzdělaní!

Buntují, svážejí autobusy malověrné a své skalní nemoudré pensisty na své srazy na náměstí v domnění, že důchodci jsou blbí. Odmítají učit IT; PC; své ovečky => bojí se pravdy. PRAVDA VÍTĚZÍ na standardě našeho p. prezidenta napsáno. Byť po půl století - dovídáme se co jak bylo a tak podporovat tzv. demonstraci důchodců koncem května může jít pouze nemyslící človíček. O banderovcích viz např.: zpravy.idnes.cz/lapeny-vojak-delal-mrtveho-proto-prezil-pripomente-si-vpad-banderovcu-1mg-/domaci.aspx?c=A110504_182732_domaci_jw ; o právách důchodců, lidí vzdělanějších a myslících - jejichž IQ>dnešního datumu si budeme v dalších článcích povídat a zvát k zamyšlení a sjednání pořádku.

Když jsem viděl na bossovské tribuně "odborářů" s. Ing. Oldřicha Pospíšila z tzv. Svazu důchodců s jeho führerovským pohledem v rudé košili a za ním se krčícího Dra. Pernese coby "zastřešovatele" Rady seniorů - potvrdilo mne to co vím 5 let - pryč od Neználků; pryč od parazitů lidské společnosti!! Pryč od kecálků a podplatitelů z ČSSD! Kauza Rath - potvrzuje!

 

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět