Před VII. sjezdem SDCR o.s. bylo napsáno, zveřejněno:

04.02.2011 04:55

Pavel Ján Buvala, Liberec, 6.10.2008 :

 „Zuzanoooo…!“  rozlehlo se moje amatérskoherecké pozvání již 1. října 2008 jídelnou Krajské nemocnice Liberec při slavnostním zahájení MDD – Mezinárodního Dne Důchodců (seniorů) na zahájení koncertu Zuzany Stirské & Gospel Time pro naše důchodce. 

Přes mizivou propagaci (kromě rádia Sever) vystoupila pro cca 370 lidí. Nebyli to však pouze důchodci. Nezaměnitelný hlas a kultivovaný projev Zuzany Stirské přilákaly také mnohé pacienty a zaměstnance liberecké nemocnice. 

Repete se konalo dne 2.10. 2009 na téměř monstr koncertu před více než 800 posluchači v Kulturním domě Liberec. Nadšení posluchačů můžete spatřit na vlastní oči zde.  

 Zuzana Stirská se svým souborem GOSPEL TIME účinkuje na akcích Pozitivních novin, jako byl například velký Den Pozitivních novin v Lysé nad Labem. 

Na Slovensku má pravidelná „vystoupení“ na internetovém Rádiu Gemer a svým účinkováním také přispěla k popularizaci rozvíjejícího se internetu v podvědomí slovenských důchodců tak, že „… cestou své vlády obdrželi od EU dotaci pro podporu rozvoje výcviku na Internetu…“, jak se pro STV vyjádřil předseda Jednoty dôchodcov Slovenska Dr. Vajnorský. 

A to nemluvím o jejich pravidelných vystoupeních v Praze a po celých Čechách

 Pozitivní noviny i touto cestou děkuji Zuzaně Stirské a jejímu souboru GOSPEL TIME za úspěšnou pomoc při volání: Senioři: k počítačům! Neseďte opuštění doma sami samotincí! 

Děkujeme také za téměř charitativní vystupování pro Krajskou radu Liberec, Svazu důchodců ČR o.s. a pro všechny důchodce, kteří by se na koncert (mimo internet) nedostali. 

 

—————

Zpět