Pojďte se podívat, poďte si poslechnout, etc.

10.04.2014 06:09

         Jak trapné byly tyto "výzvy" "rosničky" z TV NOVA, jež si neustále hraje před kamerou svůj kapesní kulečník. Ale co se nestalo: aj ostatní moderátoři zbylých TV převzaly tuto zhovadilost, prznění Českého jazyka veřejně. To je nikdo nezastaví? To dopadneme jako chudáci Slováci, jímž trapní postpubertální programátoři vymazali interpunkci a ze slovenské klávesnice udělali jakýsi hybrid. Bez háčků, komplikovaně tam dát vše, co Slovenčinu dělá řečí libozvučnou SLOVANSKÉMU UCHU. Co uděláme s duševními omezenci a omezenými vychrtlými moderátorky, že na třeba i 5 x / minutu vyzývají POJĎME a při tom my sedíme a koukáme na obrazovku vnímaje řeči z ní se řinoucí. Poraďte, prosím!

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

         Jak budeme BOHATÍ!!! Co s těmi penězi poděláme?  Loni se psalo: ekonomika.idnes.cz/valorizace-duchodu-v-roce-2014-d1n-/ekonomika.aspx?c=A131127_164322_ekonomika_fih . A výsledek? Je 1/3 dubna a já jsem obdržel pouhých 36,- Kč. A to mám 26 let v 1. kategorii; KALOUSKU, Kalousku; kalousečku - Ty ubohej flanďátečku- CO JSI NÁM VYVEDL? Jak se teď máme za Tebe modlit? BABO - RAĎ!

 ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Podívejte se, prosím, na: ekonomika.idnes.cz/babis-souhlasi-s-planem-pridat-duchodcum-ffe-/ekonomika.aspx?c=A140407_155054_ekonomika_fih  zní nesporně lépe, než POJTE SE PODÍVAT. V každém případě si uděláte svůj názor, svá očekávání, své naděje a tužby na lepší zítřek. www.youtube.com/watch?v=BBLEpviSRvs

 ÷÷÷÷÷÷÷÷÷

             Policajti pouze vykonávají, co jim politici nařídí! Co se s tím dá dělat, kdež MNE TO Z NEMOCÍ VYLÉČÍ a farmaceutičtí zloději zbankrotují? BLBOST, vyrobí jiné drogy z nafty, uhlí či jiné chemie.

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

—————

Zpět