466. Pavel Loužecký - dokonal.

21.05.2013 06:01

Včera jsem obdržel zprávu, jež mnou značně otřásla. Můj kamarád, přítel, téměř rodný bratr; spoluzakladatel těchto stránek - PAVEL LOUŽECKÝ - D O K O N A L svůj běh životní.

Pak už přišlo včerejší parte a ostatní náležitosti viz: www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2013050001 .

Pavel Loužecký stál při základě vzniku idey Důchodcovský ombudsman. On osobně se angažoval v debatě pojmů: DŮCHODCE; SENIÓR; PENSISTA; RENTIER; etc a v důchodcovském hnutí také vytvořením SKUTEČNÉHO znaku Svazu důchodců ČR: jež se používá do dnes. Původně pro "moji" Krajskou radu Liberec. Z "velitelství" Svazu důchodců ČR o. s. do dnes ani jeden ani nepoděkoval. Ale to již tak chodí - PAVEL LOUŽICKÝ měl dobrou duši a pro nás, důchodce, obrovské pochopení. Byl to skutečný pozitivista; všestranně vzdělaný člověk. Měl obrovský cit pro detaily; překypoval přehršlemi nápadů realizovatelných.

Akce Pozitivních novin Senioři k počítačům: www.pozitivni-noviny.cz/kampan.html  nás sblížila; pouze můj infarkt, následní potíže a Pavlův úraz nás rozdělili. Já v libereckém špitálu a Pavel - v pražském, etc. To jsem k jeho letošním narozenínám měl pro něj za jeho spolupráci se Student agenci připraven NA KONEC SRPNA reální výlet ReginJet-em www.regiojet.cz/cs/o-nas/index.html  do Žiliny. Přípravu vagónu RJ pro OSOBNÍ Pavlovu přepravu v leže i s personálem VČEREJŠÍ ZPRÁVA žel ZASTAVILA. Již mu jinak nemohu poděkavat za vše co pro mne a moje stránky udělal. Jinak bych nedosáhl výsledků:

V pátek se mu pojedu naposledy ALESPOŇ poklonit a v duchu říci:

"DĚKUJI TI PAVLA LOUŽECKÝ ZA VŠECHNO;

Tvé dílo zůstane zachováno."

Jemu a jeho památce: Č E S T  !

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět