494. Party vrahů z KSČ mají potomky a následovníky?

06.09.2013 06:04

ASI MAJÍ...

Než budete číst dál - podívejte se, PROSÍM, na: www.youtube.com/watch?v=p1vDoGT3VSg . Zároveň nezapomeňte se podívat na: www.ceskenoviny.cz/zpravy/vasova-dcera-venovala-penize-po-otci-na-dobrocinne-ucely/978192

 Clementis, Slánský, Horákova, Píka; a státisíce dalších. Nezapomeňte na to, co parta z Komunistické strany spískala, spáchávala více než 50 let a páse do dnes! Je nerozhodné jak se schovávali, maskovali a maskují. Komouš - řídící školství - co může dobrého ubohým tvorečkům říci? Ať dřepí na ministerstvu, hejtmanství, škole, či třídě. Je to nerozhodné! Neboť: www.youtube.com/watch?v=f11-n9V3ofc a oni válčí dál! PROTI DEMOKRACII ZA DIKTATURU!! Ale to již tady bylo!

     Například takové středoslovenské městečko Tisovec. Hrůza - děs! Rozbitou, ale sjízdnou železnici NEOPRAVUJÍ; stamilióny € vrazí do "rozšíření" státní silnice Tisovec - Zbojská. Již začali. Ušetří 1 korunu byť by za to měli zaplatit tisíce!! Vše v rámci "EKOLOGIE" - železnice je přece méně ekologická než široká, průjezdná Silnice pro motorová vozidla, tvrdí Neználkové. V Bratislavě např. nenaleznete jedinou tramvaj, jediný trolejbus se sníženou podlahou pro nástup nás, co pro chůzi musíme používat vozíky, či chodítka - neb´ jiné pomůcky! Ano - silnice to potřebovala 60 let! Ale železnice je nesporně ekologičtější a ekonomičtější a potřebuje méně mil. € jednorázově. Tak ale komunisté neuvažují. Oni ale především ONY pořád "poroučejí větru - dešti" a pak plodí zmetky! Co taková pedagožka či pedagog - (nositelé akademických titulů) mohou naučit ubohé děti ze Slovenska, když sami neví kde město školy, kam dochází do zaměstnání leží! Viz např. minulý článek. V Liberci ale také existují nositelky akademických titulů ve funkci např. ředitelka či vedoucí sociálního centra a neumí ani Smlouvu připravit pro své budoucí chovance! Ne lidi - chovance z nich dělají, potomci KSČ - nyní i v ČSSD.
      ČSSD a Ing. Žaluda co byl na ČD v úzké kooperaci, vypudili Radima Jančury na Slovensko. HURÁ; SLOVENSKO MÁ MODERNÍ A KULTURNÍ VLAKY!! Do Žiliny z Prahy jezdí JIŽ oblíbený "Žluťásek" jak se něžně začalo říkat expresu RegioJet. To hejtman Pardubic za ČSSD Radko Martínek z nás děla trubky a vychechtával se před po nástupem do funkce v TV PRIMA p. Jančurovi. Kde je Martínek a kde Jančura. Jančura vybudoval holding. Co Martínek -nic neokecal!
      Co si ale mám pomyslet o školském systému, kde vychovávají lidi k otroctví a k dobrovolné diktatuře? Co si mám pomyslet o systému, kde ve školách se JEŠTĚ mluví jak si STRANA A VLÁDA přeji? Co je to za direktora –ku, ve vzdělávací instituci, jež nedovede ocenit, naopak jak slepice VYNADAT člověku, jež je přes 50 let mimo svoji Otčinu, že nezná její moderní pravopis? PRAVÁ KOMUNISTKA! Sice blbá ale s funkcí a již i s titulem. Hejč! www.youtube.com/watch?v=Y7FO8W2SdoU

V nejbližších volbách zvažujte, HODNĚ ZVAŽUJTE, především vy - důchodci, KOMU DÁTE SVŮJ HLAS!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět