Parazitují; SNP-cenzura. PROČ?; VÁLKA?

29.08.2014 08:13

To, že s důchodci se zachází hůř než s podělanou onucí z kýblu splachovacího je známo. To, že Džamila a s.Diensbier dělají pro staré lidi kulové s přehazovačkou - STARÁ VĚC. Parazitky z různých tzv. neziskovek nebo OPS- ek za pomoci různých "úřednických hemelek" si z nás dělají otroky je ZNÁMO. Jinak by nedošlo k: zpravy.aktualne.cz/domaci/nemohli-rozhodovat-o-svem-zivote-napsala-ombudsmanka/r~68dabe442ec311e49b2b002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4 !! Co dělají dědkové a báby představení v tzv. důchodcovských či seniorských organizacích? NIC, pouze PARAZITUJÍ NA NÁS!! Požírají různé benefity a "zaštitují se" STÁTEM & legislativou. => SKUTEK UTEK´ ! Důchodci trpte!

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Mnozí pamatujeme bezuzdné komunistické pitky na "oslavách" SNP v dobách ČSSR na různých úrovních různě velké! A dnes, KDO JE v Banské Bystrici? Sledujte zprávy ČT-24, A L E aj slovenské televize, kde můžete je odchytnout! Včera na Markýze jsem zaslechl osud Němců po válce v Skleném!! HRŮZA!! To, že komouši nám pravdu tajili z důvodu vlezdoděrizmu genrlsm. Stalinovi & comp - no, dobře. Proč ale česká média trapně mlčí i DNES? Rudá armáda - PO tzv. VVV - 2. VÁLCE - VYSTŘÍLELA kulometem německé občany Slovenska za Skleného. Hůř než USA Indiány. Kde popadali za zájmy SSSR pováleční odvlečení POVÁLEČNÍ (!) z okresu Rim. Sobota apod. TO SE NIKDO NEDOVÍ, TY MŮJ KVÍTKU MEDOVÝ?? Ale dozví!! Dnes UKRAJINA Ž A L U J E!! www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nechapu-proc-se-tohle-zamlcuje-Senator-Veleba-zna-Ukrajinu-a-nerika-o-ni-nic-pekneho-332529 ! Budou volby. Budete volit ss. Neználky z ČSSD & comp? Já NIKOLI!!

úúúúúúúúúúúúúúúúú

www.youtube.com/watch?v=P6pkO9l8QmY !!!! ... a DNEŠEK: www.novinky.cz/zahranicni/evropa/346259-cesky-velvyslanec-v-kyjeve-zda-se-ze-rusko-zahajuje-valku.html !!! Rozeberte se v tom každý extra!: www.youtube.com/watch?v=ZRALL0H_Hl8 . Slyšeli jste dobře ta slová??

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět