Otec má syna;"Jančura ostrouhal";

23.05.2014 07:30

       V dobách bezprecedentní moci feminizace VŠECH povolání a podstatné likvidace základů rodiny pohoršuje se M F Dnes nad činy gen. ředitele Nemocnice Liberec Luďka Nečesaného, že hájí PRÁVO A SPRAVEDLNOST i svého syna nejenom špitálu! Viz: liberec.idnes.cz/soud-s-lukasem-necesanym-obzalovanym-z-vrazdy-kadernice-pkr-/liberec-zpravy.aspx?c=A140522_123641_liberec-zpravy_tm !! Kam až chtějí temné politické síly flanďácké zajít, aby udupaly PRAVDU a SCHOPNOSTI ČLOVĚKA? Kalousek to byl ten, který osobně zrušil organizaci TOP 09 v Liberci po vítězství MUDr. Luďka Nečesaného ve volbách 2010 a JÍDÁŠKÉ ZRADE PODVODNÍKA. Další kalouskovi se přičinili o vyhození schopného manažera a nahrazení ho ubohým amatérem, jež se domníval, že krajský špitál lze řídit Dálkovým ovládáním, jako TV. OMYL! Generální ředitel Nečesaný se vrátil z vyhnanství v Karlových Varech na "svůj" špitál, který drahně let tahal ze sr...k a opět ho zvedá do černých čísel. Tak co mu udělat, aby ho znemožnily práci? Takové jsou temné síly politické, co se Babiše bojí; takové jsou temné síly finanční - jež okrádají lid dělný. DO KDY BUDOU UBÝJET SCHOPNÉ neschopní političtí kecálkové z povalování?? To již očividná lež se MUSÍ vydávat za pravdu, aby někteří nositelé soudcovských titulů v Hradci Králové se mohli honosit a chlubit ... svou BLBOSTÍ? Omyl: PRAVDA ZVÍTĚZÍ - jen se jí musí kapku pomoci.

Prohlášení MUDr. Luďka Nečesaného, MBA

23.05.2014

 

Generální ředitel a předseda představenstva Krajské nemocnice Liberec MUDr. Luděk Nečesaný, MBA se ohrazuje proti následné interpretaci jeho výroků na čtvrteční tiskové konferenci, které byly vytrženy z kontextu a prezentovány jako „Nemít známosti, už by syn seděl.“

 

 

Svým výrokem jsem pouze konstatoval, že z pozice člověka, který se patnáct let pohybuje v manažerské pozici, mám možnost zaplatit pro svého syna právníky, jež se jeho kauzou opravdu podrobně zabývají, a nejsem odkázán na právníky ex-offo. Zároveň díky svým zkušenostem a znalostem medicínského prostředí i jako ředitele nemocnice mi nejsou jména soudních znalců neznámá, neboť mám možnost se soudními znalci opakovaně spolupracovat při řešení sporů vedených proti nemocnicím. Proto také vím, že protichůdné posudky nejsou ničím výjimečným,“ reagoval na některé dezinterpretace svých výroků MUDr. Luděk Nečesaný, MBA.

Zároveň s tím upozornil, že si stále stojí za svými slovy, že právě dlouholeté manažerské i životní zkušenosti ho vedou k boji za spravedlivý rozsudek nad synem Lukášem. „Jediné, oč mi jde, je, aby mi někdo odpověděl na otázky, čí byla nalezená DNA na místě činu, pokud nebyla mého syna, čí byla šlápota v kaluži krve na zemi, která nebyla ztotožněna s velikostí bot mého syna, a proč se nejenom mně, ale i většině lidí, kteří shlédli provedenou rekognici, zdá, že paní mého syna nepoznala, jakož ho nepoznala ani při dalších rekognicích. Pochybnosti projevil i Vrchní soud v Praze, který ve svém usnesení konstatoval, že krajský soud bude rozhodovat na základě nepřímých důkazů, které je třeba velice citlivě posoudit jak jednotlivě, tak z toho pohledu, zda jejich řetězec je natolik uzavřený, že vylučuje, aby poškozenou napadl někdo jiný,“ dodal MUDr. Luděk Nečesaný, MBA, který se až do pravomocného rozsudku dál ke kauze vyjadřovat nebude.

 ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

    s velkým humbukem vydaly Tisovou zprávu, že opět budou prý jezdit do Hamburgu:  www.ceskedrahy.cz/tiskove-centrum/tiskove-zpravy/-20638/  . Našlo se několik pisálků - ubožáčků, jež škodolibě konstatovali, že: DB prodloužila kooperaci s ČD, Jančura ostrouhal v "Krátké dopravné správy" 

Publikované: 22.5.2014 15:00
Zdroj: České dráhy - tisková zpráva

Jak je to ubohé ale naše, POŘÁD československé!! Závist neschopných a duševně zaostalých ubožáčků nad úspěchy ducha a síly podnikatelské Radima Jančury. Dobře - po letech - a v předklonu panáčkování se ČD snad vrací na trať s DB. Do kdy ale, pokud budou mýt tak neschopný a líný personál jak třeba na Slovenské střele, když jsem se přesouval do Bratislavy. Osobně jsem zjistil, co jsou to za zmetkové, sice zaměstnaní, ale nepracující - pouze plat, mzdu,  pobírající. Jak parazitující cigoši. Ale Jančurovy úspěch a schopnosti závidět - to ano! Do Hamburgu sice  mne od 15.12.2014 nedopraví, ale také mezinárodně na Slovensko, na 2. koneca pohodlnědo Košic URČITĚ. Viz: ekonomika.idnes.cz/regiojet-zacne-jezdit-z-bratislavy-do-kosic-feb-/eko-doprava.aspx?c=A140414_2056234_eko-doprava_fih . Holt - kdo umí - umí; kdo neumí - intrikuje a pak     ČUMÍ!!! 

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Pavel Ján Buvala

       

—————

Zpět