Opět "agenťjuri"?

12.03.2014 07:24

        Do podolku mi padla brada slyšíc včera na ČT 24 JUDr. Dienstbiera Jičího; MUDr. Džamilu Stehlíkovou… Všichni můžete posoudit, kam až vede zneužívání vysokoškolských titulů v politice; neschopnost lidi z prvotně bytné společnsti nechat je v jejich subkultuře a NEVNUCOVAT jim XXI. století a. D. Předcházelo tomu: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Dienstbier-Tym-a-priority-306952  Tito již 2 a lidé kolem nich nikdy nezestárnou; nebudou odkázání na dopomoc či pomoc jiných; nežijí v inflačním prostředí; etc. OPĚT otvírají 4ernou Díru Cikánskou => to jsme bohatý stát; my opravdu, ale opravdu nemáme potřebné důchodce v majoritní společnosti žijící již dnes v XXI. a. D. v našem státě českém! Vysvětlete jim to - možno-li písemně: jak to ve skutečnosti je. PROSÍM! Agenťjuri - NAM NĚNÁDO, pí. Ďžamilo!

**************

       Důchodci, senioři: přestaňte být "uťápnutí" a "stranicky skromní“; žádejte si na MPSV; obcích; úřadech, organizacích, partajích; vše, na co potřebujete! VYTRVALOST - RŮŽE PŘINÁŠÍ obzvláště, když máme lidi jako (kromě cikánů také) třeba: " ... slova ... soudce: Co bysme byli blbí, vyděláváme. Nejsme ale nenažraní“! Viz: www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sokujici-slova-zkorumpovaneho-soudce-Co-bysme-byli-blbi-vydelavame-Nejsme-ale-nenazrani-311063

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

        Budou volby. Důchodci, senioři, zvažujte dobře svůj hlas! HRŮZA - čtěte např.: www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ty-nejhorsi-pripady-Vypravili-jsme-se-mezi-bidu-306803 . Dost bylo mlčení, trpění za jiné!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět