Omládl jsem o 10 let!

02.12.2013 07:39

       Od soboty 30. XI. 2013, co jsem slyšel Dr. VLADIMÍRA Železného, na Barrandově - v J E H O " Volejte Železnému" je mi lépe a radostněji! Celý pořad viz: www.barrandov.tv/video/18456-volejte-zeleznemu-30-11-2013 .

       Aj na těchto - SVÝCH STRÁNKÁCH - mu chci pogratulovat k milionové tchýni; výdrži ve volení ODS; a PRAVDOMLUVNOSTI - OTEVŘENOSTI v JEHO neopakovatelném pořadu Volejte ředit … Železnému! Jak sám řekl: zatím Železnému… než! Ale to jste si vyslechli určitě sami z odkazu výše uvedeného.

      Ale nebýt Internetu a mých znalostí coby 69 letého DĚDKA - nemohl bych si ho zopakovat a ZNOVA VYSLECHNOUT. Tak tedy: ještě jednou: DĚKUJI, p. Železný za NÁVRAT DO TELEVIZE! Mne jste moc chyběl!!

      K mjr. Zemanovi: Proč nikoho nenapadlo dát k dílu filmu KOMENTÁŘ? Komentář ze současnosti! Jestliže ONA pí. Dra.co slintá po Milionáři ... a pod.  tvrdí a Vám by nařizovala: MĚLO BY SE…  MOHLO BY SE ...a pod. Nechť vysvětlí, co a jak chce! Nechť porovná, já (Také starý Euroskeptik!) raději je vyjádřím písemně a nevnucuji SVOU VŮLI N I K O M U. … Kdysi, podstatně mladší nějaký ředitel Železný, prohlásil, když se Vám něco nelíbí - PŘELAĎTE SE! Já jsem si ty slova zapamatoval a již ČTVRTÝM ROKEM mám vzrůstající "šééér" svých stránek za letošní rok:

      Na protivení VŠEM nepřející nepřejícím důrám z KSČM; zkomunizovaného SDCR o.s.; etc! Neprajúcim dorotám a mrchám z KSS, Tisovca etc. nechápajúcim IQ človeka! Dále všem neschopných cokoli pořádného vytvořit, zdokonalit, ale do všeho kafrat a poroučet větru dešti ve smylu:www.youtube.com/watch?v=PfBA_EIi98I ! Nebo raději: www.youtube.com/watch?v=p_9tXXP6sNA ?? Na to se zeptám p. Železného. Uvidíte!

     "Ideologicky pevných" mašinfírů jsem za těch 10 let měli MNOHO; haffo! Kam nás ale dovedli? A opět buntuji! Co nevidět bude 1/4 roku co "vyhráli" volby. Kde je jejích moc, schopnosti? Téměř půl roku co OPAKOVANĚ si prosadili odvolání vládnoucí vlády. A VÝSLEDEK? Slibovat dovede každý, ale SKUTEK UTEK´!! To jiný „kofr" je Vladimír Železný: NESLIBUJE  -  K O N Á !

      To, že Barrandov má nyní uzounký kousíček "koláče" NEVADÍ!! On ten "koláč" nabobtná, nakyne! Já měl také na konci 1. roku 13.679 přečtených stránek na tomto SVÉM webu; V LEDNU letošního roku 43.987 a k včerejší 24. hodině 866 stánek. A to jsem pouhý amatér! Tak jako kolegové, takédůchodci: www.kgbacikovia.websnadno.cz/  a www.majgemer.sk/ . Nehledíc na: www.retromania.sk/index.php?option=com_k2&view=item&id=190:sovietske-piesne&Itemid=566&lang=cs neprofesionál.  Naproti tomu: ! Ale to je profík; ON, NÁŠ ŘEDITEL!

Pavel Ján Buvala

 

 

      

—————

Zpět