Okradli cikány; cikáni je okrádaji!

21.04.2014 06:54

          Kde je počátek potíží s cikány na teritoriu ČSR? Ve Vítězném únoru a nenažranosti komunistické strany. Kdyby jenom žrali a při tom ale NEMLASKALI!! Před chvílí jsem objevil na Internetu: zpravy.idnes.cz/konec-kocovani-romu-04v-/domaci.aspx?c=A140408_132421_domaci_jj . Tam komouši a jejich vlezdoprdelkové pochybili, teď na to doplácíme VŠICHNI! Cikáni byly a zůstanou svobodomyslnými cikány, oni si volnost nenechali vzít jako naší - někteří. Zradili své cíle, své příbuzné, ideály; CIKÁNI: N I K O L I! Budou volby. Komu dáte svůj hlas? SLIBOTECHNŮM Z LEVICE Já nikoli!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

           Jak se do lesa volá - tak se z lesa ozývá. Kdo to zastaví a KDY?? www.novinky.cz/finance/333875-kradene-veci-z-bazaru-kupujici-uz-jejich-dobra-vira-nechrani.html . GÁDŽOVÉ BLBÍ - PLAŤE!A nemoudří platí jak mourovatí. Do kdy, táži se? "Rozptyl Romů státu nevyšel - Pár let po zákazu kočování se komunistický režim pustil do další monstrakce. V polovině 60. let přichystal takzvaný   rozptyl z míst nežádoucího soustředění osob cikánského původu. Cíl byl rozmístit Romy zejména ze slovenských vesnic různě po českém území. Záměr se ale uskutečnil jen částečně a nakonec se od něj upustilo." Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/konec-kocovani-romu-04v-/domaci.aspx?c=A140408_132421_domaci_jj .  

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

          Doplácíme na komunistickou rozcapenost a blbost dodnes: www.stream.cz/nejnovejsi/nicenipovoleno/10002003-special-24-pistole-cz-vzor-75 . Kolik takových "zašlapaných projektů" nás okrádá díky partajnické blbosti?

 

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět