Utrhněte jim prs od huby,

22.03.2014 02:26

ať přestanou žrát a MLASKAT při tom, nenasytné a duševně omezené úřednice "sociální"!!! Ani sadistky SS v Mauthausenu se tak bezcharakterně nechovaly k lidem, jako vy - mnohé ouřednice ČR. Co si myslíte, že máte nad námi – důchodci - NEKONEČNOU MOC! Která "revizní" lékařka má tolik komunistického NESVĚDOMÍ a odnímat či snižovat - nebo dokonce NEPŘIZNAT peníze od státu příspěvku "NA PÉČI" lidem na tuto péči skutečně odkázaným? Viz: TN z 21. 3. 2014. Co to musí být za bezcharakterní Personu, jež prohlásí: :"26,66666666666667,- Kč/den na péči o Vás Vám musí stačit." Při tom pí. pečovatelka si z toho zaplatí ještě vlak + autobus co za mnou jezdí. To je ta péče o důchodce, jak si jí KSČM a ČSSD představují v krajích severočeských o ne-cikány! Běda, když Vaše IQ>dnešního datumu.

          Supervolební rok tento nám přinesl: "Troje volby, prodloužení pražského metra, soudní procesy ve velkých korupčních kauzách i konec dvojvládí u policie. Podívejte se na očekávané nejdůležitější události v České republice roku 2014, jak je sestavila redakce serveru Lidovky.cz
         Rok 2014 bude pro Čechy "supervolební". Ve dnech 23.-24. května si na pětileté období zvolíme 21 poslanců do Evropského parlamentu, na podzim se pak konají volby do Senátu, po nichž se obmění třetina z 81 senátorů, a volby do zastupitelstev obcí, z nichž vzejde mimo jiné i nový pražský primátor." Zdroj: http://www.lidovky.cz/co-nas-ceka-v-roce-2014-podivejte-se-na-ceske-udalosti-roku-pia-/zpravy-domov.aspx?c=A131230_135948_ln_domov_oka txt zvíraznil jsem já.

Náš hlas mnozí i VYŽÍRKOVÉ A KEŤASOVÉ potřebuji. Víte, komu ho dáte? Já - ANO!

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět